صندوق توسعه کشاورزی فسابا سرمایه ۱۰میلیاردریالی ایجاد شد
سه‌شنبه 5 مارس 2019 2 سال قبل

صندوق توسعه کشاورزی فسابا سرمایه ۱۰میلیاردریالی ایجاد شد

[ad_1] شاهرخ سامانی سه شنبه در حاشیه برگزاری مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی فسا به ایرنا اظهارداشت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان فسا شصتمین صندوق شهرستانی و یازدهمین صندوق شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان فارس است.وی بیان کرد: به منظور حمایت هرچه بیشتر از توسعه بخش […]

[ad_1]

شاهرخ سامانی سه شنبه در حاشیه برگزاری مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی فسا به ایرنا اظهارداشت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان فسا شصتمین صندوق شهرستانی و یازدهمین صندوق شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان فارس است.
وی بیان کرد: به منظور حمایت هرچه بیشتر از توسعه بخش کشاورزی ،به دنبال تاسیس صندوق ها و تشکل های کشاورز محور با حمایت دولت از آنها هستیم.
سیده راضیه فنایی معاون فرماندار ویژه شهرستان فسا هم گفت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی موجب انسجام در تصمیم گیری های اقتصادی سهامداران می شود والگوی خدمت متفاوتی به کشاورزان و سهامداران ارائه می شود که زنجیره های تولید و خدمت یکی از آنهاست.
وی ادامه داد: این صندوق امکانات مناسبی رادرتوسعه فعالیت های بخش کشاورزی ،توسعه وتکمیل زنجیره تولید با به کارگیری الگوی مطلوب فراهم می سازد.
حجت الاسلام والمسلمین حسین جمالی زاده امام جمعه فسا نیز با بیان اینکه شغل کشاورزی شغل انبیاست اظهار داشت:تقویت صندوق های تخصصی پشتوانه ای برای کشاورزی است ومی بایست انتخاب هیات مدیره با وسواس و با دقت زیاد انجام گیرد تا افراد فعال،پاک وخلاق که هدفی جز پیشرفت وتوسعه این صندوق ندارند انتخاب شوند.
شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.
۹۶۵۳ / ۱۸۷۶

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
جزئیات مصوبه دولت درباره تقسیمات کشوری در فارس اعلام شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب