لزوم برخورد قاطع قضائی با شایعه سازان سیل شیراز
چهارشنبه 27 مارس 2019 2 سال قبل

لزوم برخورد قاطع قضائی با شایعه سازان سیل شیراز

شیراز _ سپاه فجر استان فارس در پی وقوع حادثه سیل بیانیه ای صادر و خواستار برخورد قضایی با شایعه سازان شد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، در بخشی از بیانیه سپاه فجر فارس در پِی حادثه سیلِ ویرانگر شیراز آمده است: ” مراجع ذیصلاح، سازمان‌های اطلاعاتی – امنیتی و دستگاه قضائی […]

شیراز _ سپاه فجر استان فارس در پی وقوع حادثه سیل بیانیه ای صادر و خواستار برخورد قضایی با شایعه سازان شد.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، در بخشی از بیانیه سپاه فجر فارس در پِی حادثه سیلِ ویرانگر شیراز آمده است: ” مراجع ذیصلاح، سازمان‌های اطلاعاتی – امنیتی و دستگاه قضائی برخورد قاطع را با دروغ سازان و شایعه سازان در هر لباس و هر موقعیتی و برهم زنندگان اعتماد عمومی نسبت به نهادهای مردمی و انقلابی در دستور کار خود قرار دهند. “

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل می‌باشد:

حادثۀ سیلِ ویرانگر در شیراز که خسارت‌های سنگین به ساکنان و مسافران نوروزی شیراز و استان فارس وارد آورد موجب تأسف و تأثر عمیق مردم شده است، فرزندان انقلابی ملت ایران در سپاه فجر استان فارس نیز همدردی خویش را با خانواده‌های قربانیان این حادثه اِبراز کرده و از درگاه ایزد منان برای آسیب دیدگان سیل شیراز صبر وسلامتی طلب می‌نمایند.

حضور و همکاری مثال زدنی بسیج مردمی، گروه‌های جهادی، سپاه و نیروهای مسلح در کنار یکدیگر و کارآمدی آنان برای کمک به هموطنان گرفتار شده در سیل شیراز یک بار دیگر پیوند ناگسستنی مردم با فرزندان انقلابی خود در نیروهای مسلح را نشان داد.

در همین راستا دشمنان قسم خورده ملت ایران بویژه منافقین بار دیگر دست به دامن شایعه سازی و دروغ پراکنی شده‌اند تا در روند پیگیری دستگاه قضائی و خدمت رسانی نهادهای انقلابی به مردم اِخلال ایجاد کنند.

با بررسی منشأ صدور این دروغ پراکنی ها مُبرهن شده است دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی در خارج و اَیادی ورشکسته و افسرده آنان در داخل در داخل و خارج از کشور با سو استفاده از حادثه سیل قصد مخدوش کردن ذهنیت، باور و اعتماد مردم نسبت به نهاد انقلابی و مردمی سپاه را دارند تا به گمان باطل خود سپاه و نیروهای مسلح را منفعل نموده و از سوی دیگر زندگی مردم آسیب دیده را از حرکت باز دارند اما زهی خیال باطل، که مردم شریف ایران همانگونه که در چهل سال اخیر اسیر لجن پراکنی و تبلیغات دروغین دشمنان نشده‌اند این بار نیز با همراهی و پشتیبانی از نیروهای مسلح مشت محکمی بر دهان دشمن خواهند زد.

این مطلب را هم ببینید
جدول برنامه‌های سیمای مرکز فارس روز پنج شنبه ۱۱ بهمن

در همین راستا لازم است مراجع ذیصلاح، سازمان‌های اطلاعاتی – امنیتی و دستگاه قضائی ضمن حفظ هوشیاری و رصد این حرکت مذبوحانه بخصوص در بستر فضای مجازی، برخورد قاطع را با دروغ سازان و شایعه سازان در هر لباس و هر موقعیتی و برهم زنندگان اعتماد عمومی نسبت به نهادهای مردمی و انقلابی در دستور کار خود قرار دهند.

سپاه فجر فارس انتظار دارد دستگاه قضائی همان طور که وعده داده است با سرعت، دقت و بدون هیچ گونه ملاحظه‌ای مسببان بروز این حادثه را شناسایی و به کیفر مجازات برسانند.

فرزندان انقلابی ملت ایران در سپاه فجر فارس ضمن سپاس از همکاری و همراهی مردم و مسئولان انقلابی و گروه‌های جهادی بسیج استان فارس در راستای کمک رسانی به آسیب دیدگان حادثه سیل اعلام می‌دارند با تمام توان تا پایان فرآیند امداد رسانی در کنار آسیب دیدگان حضور خواهند داشت و هرگز منفعل و اسیر دروغ پراکنی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی نخواهند شد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب