عدم مدیریت برخی ارگانها باعث وقوع سیل شد
چهارشنبه 27 مارس 2019 2 سال قبل

عدم مدیریت برخی ارگانها باعث وقوع سیل شد

شیراز _ نماینده ولی فقیه در فارس گفت: عدم مدیریت برخی از ارگانها باعث بروز سیل شد و مردم حق دارند ناراحت باشند. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، آیت الله لطف الله دژکام در نشست رئیس و مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با استاندار فارس در شیراز تاکید کرد: عدم مدیریت […]

شیراز _ نماینده ولی فقیه در فارس گفت: عدم مدیریت برخی از ارگانها باعث بروز سیل شد و مردم حق دارند ناراحت باشند.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، آیت الله لطف الله دژکام در نشست رئیس و مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با استاندار فارس در شیراز تاکید کرد: عدم مدیریت برخی ارگان‌ها باعث بروز سیل شد و مردم حق دارند از این وضعیت ناراحت باشند.

وی تاکید کرد: مسیل را گرفته‌اند و به ساختمان تبدیل کرده‌اند، چرا نباید سیل جاری شود، چرا شهرداری بلوار کشیده و مسیل را مسدود کرده است، آب بالا دست دروازه قرآن باید از کجا سر در بیاورد که سیل جاری نشود؟

نماینده ولی فقیه در فارس ادامه داد: تونلی که شهرداری در منطقه سعدی احداث کرده به رودخانه تبدیل شده است، این تونل هیچ راهی برای فرار آب ندارد، جایی که شهرداری می‌خواهد در آینده پارک بسازد، به ارتفاع ۲ متر آب جمع شد، صحنه‌های بی ریخت در جریان سیل شیراز مشاهده کردم.

آیت الله دژکام گفت: باید ببینیم شهرداری چه بر سر مردم آورده است، وقتی خود شهرداری به حریم رودخانه خشک تجاوز کرده چه انتظاری از مردم داریم، من دو سه جا این تجاوز شهرداری به حریم را خودم دیده‌ام.

وی اضافه کرد: این همه هزینه، وام و تسهیلات پرداخت می‌شود اما کار به صورت اساسی حل نمی‌شود، چرا باید دولت و ملت برای کمک به سیل زدگان این همه کمک کنند و بعد با اندک بارانی دوباره شاهد این خسارت‌ها باشیم.

امام جمعه شیراز ادامه داد: در بازدیدها وارد یک کوچه با ۴ متر گودی شدیم که بن بست بود و راه خروج آب نداشت، شهرداری پشت این کوچه ۱۵ مغازه برای فروش ساخته است، آب این کوچه از کجا باید خارج شود؟ نمی‌شود بنشینیم و فقط نظاره کنیم، مردم حق دارند ناراحت باشند.

این مطلب را هم ببینید
کشف ۱۸۰ قطعه انواع پرنده از متخلفان در شیراز

وی گفت: استانداری نماینده حاکمیت است و باید موارد خلاف را اصلاح کند، باید جلو تصمیمات غلط گرفته شود.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب