اقامت نوروزی بیش از ۲ میلیون گردشگر، طی ۹ روز گذشته/حافظیه پیشتاز در بازدید گردشگران
چهارشنبه 27 مارس 2019 2 سال قبل

اقامت نوروزی بیش از ۲ میلیون گردشگر، طی ۹ روز گذشته/حافظیه پیشتاز در بازدید گردشگران

مدیر کل میراث فرهنگی فارس از اقامت بیش از ۲ میلیون گردشگر در واحد‌های اقامتی استان فارس خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس اظهار کرد: آمار تجمیعی واحد‌های اقامتی این استان از ۲۷ اسفندماه ۹۷ تا دوم فروردین ماه […]

مدیر کل میراث فرهنگی فارس از اقامت بیش از ۲ میلیون گردشگر در واحد‌های اقامتی استان فارس خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس اظهار کرد: آمار تجمیعی واحد‌های اقامتی این استان از ۲۷ اسفندماه ۹۷ تا دوم فروردین ماه ۹۸، شامل هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، کمپ‌های موقت کلاس‌های مدارس، منازل استیجاری، چادر‌های مسافرتی، مهمانسرا‌های ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی و سالن‌های ورزشی، ۲ میلیون و ۸۳ هزار و ۵۱ نفر شب بوده، که به نسبت مدت مشابه پاسال ۱۲ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: تعداد بازدید کنندگان از اماکن تاریخی – فرهنگی فارس، از ۲۵ اسفند ماه ۹۷ تا دوم فروردین ۹۸، ۷۲۶ هزار و ۱۵۷ نفر بوده است.
این مقام مسئول اضافه کرد: پربازدیدترین اماکن استان طی این مدت، به ترتیب مجموعه فرهنگی حافظیه با ۱۸۸ هزار و ۳۳۵ نفر، مجموعه زندیه ۱۴۶ هزار و ۴۱۷ نفر، مجموعه جهانی تخت جمشید با ۱۲۷ هزار و ۳۵۸ نفر، مجموعه فرهنگی سعدی با ۱۱۸ هزار و ۷۴۲ نفر، و مجموعه جهانی پاسارگاد ۷۵ هزار و ۴۰۶ نفر، است.

انتهای پیام/چ

اقامت و بازدید از اماکن تاریخی در فارس

این مطلب را هم ببینید
۲۳ پروژه آبخیزداری و منابع طبیعی در فارس به بهره‌برداری رسید
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب