بیش از ۵ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی
چهارشنبه 27 مارس 2019 2 سال قبل

بیش از ۵ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس خبر داد؛مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: بیش از ۵ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی صورت گرفته و متخلفان ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال جریمه شده اند. علی مبشری مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس در رابطه با گشت‌های نظارتی ویژه ایام نوروز در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز […]

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس خبر داد؛مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: بیش از ۵ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی صورت گرفته و متخلفان ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال جریمه شده اند.

علی مبشری مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس در رابطه با گشت‌های نظارتی ویژه ایام نوروز در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، اظهار کرد: گروه‌های بازرسی تعزیرات حکومتی به همراه بازرسان سازمان صمت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف در قالب گشت مشترک علاوه بر حضور جدی در سطح بازار، از مراکز گردشگری، هتل‌ها، آژانس‌های مسافرتی و انبار‌ها بازرسی می‌کنند.

وی با اشاره به ۵ هزار مورد بازرسی توسط این گروه‌ها از ابتدای طرح ویژه نوروزی ادامه داد: تعداد ۶۵۶ گروه بازرسی با محوریت پیشگیری و تذکر در راستای کاهش تخلفات از هفتم اسفند ماه حضور جدی و مستمر داشته و به ۲ هزار و ۹۶ واحد صنفی تذکر داده اند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به رسیدگی خارج از نوبت به پرونده‌های متشکله در این طرح، افزود: طی این مدت یک هزار و ۱۳۷ فقره پرونده تشکیل شده و متخلفان بالغ بر ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال جریمه شده اند.

انتهای پیام/چ

بازرسی از واحد‌های صنفی

این مطلب را هم ببینید
زلزله ۴.۷ ریشتری خانه زنیان را لرزاند/مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس: زمین لرزه خسارتی نداشته است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب