پس از وقوع سیل چه کار‌هایی باید انجام داد؟
چهارشنبه 27 مارس 2019 2 سال قبل

پس از وقوع سیل چه کار‌هایی باید انجام داد؟

دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شهروندان خواست پس از وقوع سیل برای حفظ سلامت خود به نکات بهداشتی توجه کنند. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: با توجه به اینکه در هنگام وقوع سیل اخیر در استان و بویژه شیراز بعضی از خانه‌ها و […]

دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شهروندان خواست پس از وقوع سیل برای حفظ سلامت خود به نکات بهداشتی توجه کنند.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: با توجه به اینکه در هنگام وقوع سیل اخیر در استان و بویژه شیراز بعضی از خانه‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی دچار آبگرفتگی شده اند، معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی با انتشار اطلاعیه‌ای حاوی نکات بهداشتی پس از وقوع سیل از شهروندان خواست برای حفظ سلامت خود به این نکات بهداشتی توجه کنند.

بر اساس این گزارش، سیلاب و گل و لای آلوده هستند، بنابراین پس از پایان سیلاب و خارج کردن گل و لای، وسایل منزل و فروشگاه باید شست و شو داده شده و در صورت نیاز گندزدائی شود.

بر این اساس، اگر سیلاب و گل و لای وارد یخچال، انبار یا محل نگهداری مواد غذایی شده است، این مواد غذایی آلوده شده و قابل مصرف نیستند، بنابراین از خوردن آشامیدن یا خرید و فروش آن‌ها باید خودداری کرد.

انتهای پیام/چ

اقداماتی که پس از وقوع سیل باید انجام داد

این مطلب را هم ببینید
جشنواره فرهنگی و هنری دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای فارس برگزار می‌شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب