کمک ۱۰ میلیارد ریالی کارکنان وزارت اقتصاد به سیل زدگان
چهارشنبه 27 مارس 2019 2 سال قبل

کمک ۱۰ میلیارد ریالی کارکنان وزارت اقتصاد به سیل زدگان

کارکنان ستادی و استان های وزارت امور اقتصادی و دارایی بیش از ۱۰ میلیارد ریال برای کمک به مردم مناطق سیل زده کشور کمک اهدا کردند. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اموراقتصادی و دارایی، این کمک‌ها از سوی کارکنان ستادی و ادارات کل اقتصاد […]

کارکنان ستادی و استان های وزارت امور اقتصادی و دارایی بیش از ۱۰ میلیارد ریال برای کمک به مردم مناطق سیل زده کشور کمک اهدا کردند.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اموراقتصادی و دارایی، این کمک‌ها از سوی کارکنان ستادی و ادارات کل اقتصاد و دارایی استان‌ها به صورت نقدی به حساب ویژه جمعیت هلال احمر واریز شد که به همین منظور اختصاص یافته است.

کمک‌های نقدی و غیرنقدی دیگری نیز از سوی سازمان‌ها، بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های تابع این وزارتخانه و کارکنان آنها در روزهای گذشته به مناطق سیل زده اهدا شده است که بزودی گزارش آن منتشر می‌شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز از زمان آغاز سیل‌های اخیر در مناطق مختلف کشور به طور ویژه دستورهای لازم را به دستگاه‌های تابع این وزارتخانه بویژه بیمه مرکزی، سازمان امور مالیاتی و معاونت بانکی برای ایجاد تسهیلات و کمک رسانی به سیل زدگان صادر کرد.

این مطلب را هم ببینید
توزیع ۲ هزار پرس غذای گرم در جهرم
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب