اکران نوروزی به مدت ۵ روز در شیراز نیم‌بها شد
چهارشنبه 27 مارس 2019 2 سال قبل

اکران نوروزی به مدت ۵ روز در شیراز نیم‌بها شد

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس گفت: به منظور همدردی با همشهریان و فراهم کردن زمینه آرامش روانی مردم به مدت ۵ روز سینما‌های شیراز به صورت نیم بها فیلم اکران می‌کنند. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، رسول شهابیان مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس گفت: به منظور همدردی […]

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس گفت: به منظور همدردی با همشهریان و فراهم کردن زمینه آرامش روانی مردم به مدت ۵ روز سینما‌های شیراز به صورت نیم بها فیلم اکران می‌کنند.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، رسول شهابیان مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس گفت: به منظور همدردی با همشهریان و فراهم کردن زمینه آرامش روانی مردم سینما‌های موسسه بهمن سبز وابسته به حوزه هنری به مدت ۵ روز، از پنج‌شنبه ۸ فروردین تا دوشنبه ۱۲ فروردین، به صورت نیم بها فیلم اکران می‌کنند.

وی درباره برنامه سینما‌ها گفت: فیلم‌های «رحمان ۱۴۰۰»، «زندانی‌ها»، «متری شش و نیم»، «چهار انگشت»، «آهوی پیشونی سفید ۳»، «تختی» و «ژن خوک» برای اکران انتخاب شدند.

شهابیان با اشاره به جزئیات اکران فیلم‌ها افزود: «رحمان ۱۴۰۰» و «زندانی‌ها» در سینما سعدی اکران می‌شود.

وی با بیان اینکه فیلم «متری شش و نیم» در سینما ایران اکران می‌شود، بیان کرد: در سینما فلسطین فیلم‌های «چهار انگشت» و «زندانی‌ها» اکران می‌شود.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس با اشاره به برنامه ۲ سینمای دیگر شهر شیراز عنوان کرد: در سینما پیام «رحمان ۱۴۰۰»، «ژن خوک» و «تختی» اکران می‌شود و علاقه‌مندان به فیلم‌های کمدی و کودکان می‌توانند «رحمان ۱۴۰۰» و «آهوی پیشونی سفید ۳» را در سینما شیراز به تماشا بنشینند.
انتهای پیام/م

نمایش نیم بهای فیلم‌های سینما برای سیل زدگان

این مطلب را هم ببینید
یک طرح سلامت و دو طرح ورزشی در جهرم به بهره‌برداری رسید
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب