خسارت های سیل شیراز جبران شود
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

خسارت های سیل شیراز جبران شود

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی با ابراز تاسف از حادثه غم انگیز سیل شیراز، بر جبران خسارتهای این حادثه توسط مسئولان و خیران تاکید کرد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از قم، در این بیانیه آمده است: حادثه بسیار غم انگیز سیل در شیراز و تلفات و […]

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی با ابراز تاسف از حادثه غم انگیز سیل شیراز، بر جبران خسارتهای این حادثه توسط مسئولان و خیران تاکید کرد.
خسارت های سیل شیراز جبران شود

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از قم، در این بیانیه آمده است: حادثه بسیار غم انگیز سیل در شیراز و تلفات و خسارات آن سبب تاسف شدید گردید. اینجانب ضایعات آن را به همه همشهریان عزیز و مهمانان محترم و همه قشرها به خصوص علما تسلیت عرض می کنم و شادی روح درگذشتگان و شفای مجروحان را از خداوند متعال خواهانم.

اکنون باید تمام کوشش مسئولان و خیران محترم متوجه جبران خسارت های وارده باشد و موقع آن رسیده که خیران شهر که بحمدالله عددشان زیاد است، ستادی تشکیل دهند و کمک‌های لازم را جمع آوری کرده و با همکاری مسئولان به جبران خسارت ها بپردازند و همان گونه که قبلا عرض کردم، مردم می توانند از یک سوم وجوهات شرعیه خود برای این کار استفاده کنند.

در ضمن لازم است مکان های آسیب پذیر که تاکنون مورد غفلت واقع شده مورد بررسی کامل قرار گیرد و اقدام های لازم برای جلوگیری از تکرار این حوادث دردناک انجام پذیرد. پذیرایی محبت آمیز همشهریان محترم از مهمان های عزیز مورد تشکر فراوان است. خداوند یار و نگهدار همه باشد.

این مطلب را هم ببینید
۱۵ واحد مسکن مددجویی در شیراز افتتاح می شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب