استعفای سرمربی تیم فوتبال قشقایی پذیرفته نشد
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

استعفای سرمربی تیم فوتبال قشقایی پذیرفته نشد

روح الله نجف پور پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مشکل مالی که گفته شده علت استعفای سرمربی تیم است اینگونه نیست و او به آنچه که برتیمش ظلم شده ناراضی است و حرف هایی که هم برخی از رسانه ها از قولش زدند همه را تکذیب کرد.وی اضافه کرد: در تمام استان هایی […]

روح الله نجف پور پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مشکل مالی که گفته شده علت استعفای سرمربی تیم است اینگونه نیست و او به آنچه که برتیمش ظلم شده ناراضی است و حرف هایی که هم برخی از رسانه ها از قولش زدند همه را تکذیب کرد.
وی اضافه کرد: در تمام استان هایی که تیم در لیگ دسته یک و یا لیگ برتر دارند تمام عوامل برای موفقیت تیم بسیج می شوند اما درفارس اینگونه نیست و عوامل مختلفی برای تضعیف تیم دست به دست هم می دهند، البته در استان فارس از تیم فجر حمایت می شود.
مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز با انتقاد به هیات فوتبال فارس گفت: این هیات تاکنون از حق ما که در مورد داوری متضرر شده ایم حمایت نکرده است.
وی مدعی شد: به شهرستان هایی هم که سفر می کنیم شرایط کاملا برعلیه تیم ماست که البته آنها از شرایط میزبانی به نحو احسن استفاده می کنند و هیات فوتبال فارس هم در سفرها هیچ شخصی را با ما نمی فرستد.
نجف پور ادامه داد: هنگام بازی برابر تیم آلومینیوم اراک، داور چهار بار به خاطر پرتاب اشیا به داخل زمین، بازی را متوقف کرد و در نهایت هم با یک پنالتی ناحق که کارشناسان حق را به ما دادند تیم ما را بازنده کردند و هیچ کس هم از ما دفاع نکرد.
مدیرعامل باشگاه شهدای قشقایی از برخی از رسانه های فارس هم انتقاد کرد و گفت: در تمام شهرستان ها و به ویژه در اراک حدود ۲۰ خبرنگار در سالن کنفرانس حاضر بودند و از تیم شهرشان حمایت کردند.
وی تاکید کرد: اما در شیراز نیز تنها ۲ خبرنگار که مربوط به شبکه فارس و خبرگزاری ایرناست حضور دارند و یکی از ناراحتی های سر مربی تیم همین بود که می گفت در سالن کنفرانس شهر خودمان هم غریب هستیم.
**هیات فوتبال ۱۵۰ میلیون از کمک های دولتی و مردمی به باشگاه ما کسر کرد
نجف پورافزود: در سال ۹۷ حدود ۹۰۰ میلیون تومان کمک های دولتی و مردمی دریافت کرده ایم که از این رقم، ۱۵۰ میلیون تومان را هیات فوتبال کسر کرد و حدود ۱۰۰ میلیون تومان هم کمک های مردمی داشتیم و بقیه هم استانداری و اداره کل ورزش و جوانان کمک کرده است.
او افزود: می دانم از سه میلیارد تومانی که اداره کل ورزش و جوانان مدعی کمک به تیم فجر و قشقایی است بیشترین آن به تیم فجر کمک شده که نباید این همه تفاوت وجود داشته باشد.
وی گفت: مگر تیم های استقلال، پرسپولیس، ذوب اهن، سپاهان، پیکان، سایپا و چند تیم دیگراز بودجه دولتی که تحت پوشش وزارتخانه های مختلف هستند استفاده نمی کنند؟ و زمانی هم که ما مراجعه می کنیم، می گویند به تیم های خصوصی و حرفه ای دولت نمی تواند کمک کند که این امر با آن چیزی که در بالا اشاره کردم تفاوت زیادی دارد.
مدیر عامل باشگاه فوتبال قشقایی افزود: فرض براین که تیم ما حدود یک میلیارد تومان کمک دولتی و مردمی داشته و با ۲ میلیارد تومانی که اورده باشگاه بوده، سرجمع با سه میلیارد تومان نمی توانیم با تیم هایی که ۲۰ میلیارد هزینه می کنند بجنگیم و این در امر حالی است که بازیکنان ما تیم بادران تهران را که افزون بر ۱۷ میلیارد تومان هرینه کرده را شکست دادند.
وی گفت: به سرمربی تیم استراحت دادیم و امکان دارد بازی جمعه این هفته (نهم فروردین ) برابر تیم ۹۰ ارومیه بر روی نیمکت نباشد اما کادر فنی ما نیز طبق برنامه ای که از سرمربی تیم گرفته اند، کارمی کنند.
دیدار تیم های قشقایی شیراز و ۹۰ ارومیه ازهفته بیست و نهم لیگ دسته یک فوتبال کشور نهم فروردین ماه ۹۸ در ورزشگاه پارس شیراز در ساعت ۱۶:۱۵ برگزار می شود و تیم فجر هم در همین ساعت میهمان شهرداری تبریزاست.
تیم قشقایی شیراز هم اینک در جدول رده بندی با ۳۳ امتیاز هفتم است و تیم فجر هم با ۳۰ امتیاز رده دهم را به خود اختصاص داده است .
در آغاز این فصل رقابت های فوتبال دسته یک ایران ۱۸ تیم حضور داشتند که تیم های سیاه جامگان مشهد و نفت تهران از جدول مسابقات کنار گذاشته شدند و بر اساس قانون که سه تیم انتهای جدول راهی دسته دوم می شدند در پایان این فصل تنها تیم شانزدهم به دسته دوم می رود و سه تیم از این رده نیز جایگزین خواهند شد تا دوباره لیگ دسته یک در فصل بعد ۱۸ تیمی شود.
همچنین در این فصل نیز تیم های اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر فصل بعد را دریافت خواهند کرد.
۷۳۶۸/ ۲۰۲۷

این مطلب را هم ببینید
جایزه ادبی داستان کوتاه پانصد واژه‌ای «نویسندگان پارس»
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب