سیب زمینی با طعم تریاک
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

سیب زمینی با طعم تریاک

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس از کشف ۹۰ کیلوگرم تریاک زیر بار سیب زمینی و توقیف یک دستگاه کامیون در شیراز خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ عبدالله خسروانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اجرای […]

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس از کشف ۹۰ کیلوگرم تریاک زیر بار سیب زمینی و توقیف یک دستگاه کامیون در شیراز خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ عبدالله خسروانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اجرای طرح مقابله با قاچاقچیان، در هنگام گشت زنی در یکی از محله‌های شیراز به یک دستگاه کامیون حامل بار سیب زمینی مظنون شدند.

وی افزود: ماموران پس از طی مسافتی تعقیب و گریز موفق شدند خودرو را توقیف و در بازرسی از آن، مقدار ۹۰ کیلوگرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در کف کامیون جاسازی شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص یک نفر دستگیر شد، تصریح کرد: این قاچاقچی حرفه‌ای تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد.

سرهنگ خسروانی از شهروندان درخواست کرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.

انتهای پیام/چ

کشف مواد مخدر در شیراز

این مطلب را هم ببینید
فرش و نقاشی ایرانی هنر تزئینی نیست
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب