مكان هاي ورزشي فارس به اسكان مسافران وسيل زدگان اختصاص يافت
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

مكان هاي ورزشي فارس به اسكان مسافران وسيل زدگان اختصاص يافت

[ ] مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت : باران شدید در شیراز که موجب آبگرفتگی و سیل در برخی مناطق شهر شیراز شد سرگردانی مردم و مسافران را در پی داشت که اداره کل ورزش و جوانان فارس همه اماکن ورزشی در سطح استان را در اختیار مسافران و […]

[

]

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت : باران شدید در شیراز که موجب آبگرفتگی و سیل در برخی مناطق شهر شیراز شد سرگردانی مردم و مسافران را در پی داشت که اداره کل ورزش و جوانان فارس همه اماکن ورزشی در سطح استان را در اختیار مسافران و سیل زدگان قرار داد.

مکان های ورزشی فارس به اسکان مسافران وسیل زدگان اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ،محمد رضا صلواتی پنج شنبه با بیان این مطلب بیان کرد: با توجه به بارندگی های اخیر، درب همه اماکن ورزشی استان فارس، به روی شهروندان و ساکنین ومسافرین عزیز باز است و این عزیزان می توانند برای اسکان به این مکانها مراجعه نمایند.
در این اطلاعیه آمده است: هموطنان عزیز در صورت بروز مشکل به نزدیک ترین مکان ورزشی استان مراجعه کنند.
وی افزود: با توجه به بارندگی اخیر و مشکلات حاصله برای مسافران نوروزی، اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز نیز با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان سالن های توپی(ورزش های توپی) خود را در سطح شیراز که قابلیت نصب چادر دارند در اختیار آنها قرار می‌دهد.
صلواتی گفت: سالن ورزشی ۲۲ بهمن واقع در کوی زهرا (بولوار مدرس)، سالن ورزشی والفجر در منطقه والفجر، سالن ورزشی هفت تن در بولوار هفت تنان، سالن ورزشی دراک(خانه والیبال) گلدشت معالی آباد، سالن ورزشی صدرا در شهر صدرا برای مردم معرفی شده است.
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همچنین اعلام کرد: در این راستا توسط هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد و به ویژه هیات سوارکاری استان فارس در این ایام بحرانی تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بین مسافران اسکان داده شده توزیع گردیده است.
محمد رضا صلواتی افزود: در سطح استان تعداد ۳۰۰ سالن سرپوشیده که همگی مجهز به سیستم گرمایشی است در اختیار مسافران نوروزی و به خصوص عزیزان سیل زده قرار گرفته است.
گفتنی است بارندگی شدید از اوایل صبح دوشنبه پنجم فروردین در شیراز موجب سیل و آبگرفتگی معابر شد و متاسفانه در حادثه سیل دروازه قرآن جمعی از هم وطنانمان جان خود را از دست دادند و تعدادی دیگر نیز مصدوم شدند.

[

]

این مطلب را هم ببینید
رئیس هیات هاکی استان فارس انتخاب شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب