کمپ های مناسب با امکانات لازم برای حادثه دیدگان سیل ایجاد شود
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

کمپ های مناسب با امکانات لازم برای حادثه دیدگان سیل ایجاد شود

شیراز _ وزیر ارتباطات گفت: ایجاد کمپ های مناسب برای حادثه دیدگان سیل شیراز لازم است اما باید امنیت لوازم منزل آنها تامین شود. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، محمد جواد آذری جهرمی چهارشنبه شب با حضور در محله سعدی شیراز از نزدیک محل وقوع سیل و مشکلات مردم را مشاهده کرد. […]

شیراز _ وزیر ارتباطات گفت: ایجاد کمپ های مناسب برای حادثه دیدگان سیل شیراز لازم است اما باید امنیت لوازم منزل آنها تامین شود.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، محمد جواد آذری جهرمی چهارشنبه شب با حضور در محله سعدی شیراز از نزدیک محل وقوع سیل و مشکلات مردم را مشاهده کرد.

وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مشکلات اولیه ساکنان باید به سرعت برطرف شود، گفت: آنچه برای سیل زدگان مهم است، اسکان موقت بوده که باید کمپ‌های مناسب برای آنها ایجاد شود تا مشکل سرما نداشته باشند.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: برای رفتن ساکنان محله به کمپ در مرحله اول باید امنیت خانه و لوازم زندگی آنها تأمین شود که در این راستا نیروی انتظامی باید با تمام توان وارد بحث شود.

آذری جهرمی یادآور شد: این محله در گذشته نیز به دلیل نوع ساخت و سازها با مشکلاتی مواجه بوده که لازم است نوع شهرسازی محله سعدی مورد بازبینی قرار گیرد.

وی ادامه داد: متأسفانه بروز سیل برای مردم مشکلاتی ایجاد کرده که وظیفه داریم هرچه سریع‌تر آنها را برطرف کنیم.

این مطلب را هم ببینید
صادرات ۵۰۰ میلیون دلاری صنایع دستی/ تقویت صنعت گردشگری در کشور
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب