معاون توسعه منابع و پشتيباني : تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بين مسافران سيل زده اخير شيراز توزيع شده است
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

معاون توسعه منابع و پشتيباني : تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بين مسافران سيل زده اخير شيراز توزيع شده است

[ ] معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت : در حادثه سیل اخیر در شیراز تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بین مسافران سیل زده اخیر شیراز توزیع شده است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، سید اسلام موسوی […]

[

]

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت : در حادثه سیل اخیر در شیراز تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بین مسافران سیل زده اخیر شیراز توزیع شده است.

 معاون توسعه منابع و پشتیبانی : تعداد 14 هزار پرس غذا بین مسافران سیل زده اخیر شیراز توزیع شده است

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، سید اسلام موسوی پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با بیان اینکه همه امکانات و ظرفیت های ورزشی استان به حالت آماده باش و ارایه خدمت به مسافرین و سیل زدگان است افزود: با اطلاع رسانی هفته گذشته و به حالت آماده باش بودن تمامی نیروهای ورزشی اعم از هیاتها ، سازمانهای مردم نهاد و مدیران شهرستانها و مسوولان اماکن ورزشی جهت ارایه خدمات به مردم عزیز و مسافران نوروزی خوشبختانه از این موضوع مهم سر بلند بیرون آمدیم.
موسوی گفت : در این راستا تمامی فضاهای ورزشی سرپوشیده استان در اختیاز میهمانان نوروزی قرار گرفت و به خوبی فعالین این حوزه توانستند خدمات خوب و موثری را به این عزیزان ارایه دهند.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل با بیان اینکه تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بین مسافران و سیل زدگان قرار گرفته است بیان کرد: با هماهنگی که ایجاد شد هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد و به خصوص هیات سوارکاری استان تعداد ۱۴ هزار پرس غرا در نوبت های مختلف بین این عزیزان توزیع کنند.
موسوی همچنین گفت : در شامگاه دوشنبه با حضور در جلسه ستاد بحران که در محل استانداری تشکیل شد مقرر شد همه دستگاههای اجرایی استان با تمام توان خود به ارایه خدمت به مسافران نوروزی به پردازند که اداره کل ورزش و جوانان فارس در این راستا پیشرو بود و اقدامات خوبی را هم به انجام رساند.
وی افزود: مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، مدیران ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان ، مدیران ستادی اداره کل و روسای هیاتهای ورزشی با حضور در سالن های ورزشی از نزدیک نیازهای مسافران و سیل زدگان را مورد بررسی قرار دادند و دستورات لازم به منظور پوشش و ارایه خدمت را صادر کردند.
موسوی در پایان این گفتگو با ابراز تاسف از حادثه سیل دروازه قرآن شیراز که منجر به کشته و مصدوم شدن تعدادی از هم وطنان گردید اظهار داشت : از همه عزیزان که تلاش کردند تا بتوانیم خدمات لازم را به این عزیزان ارایه دهیم و بخش عظیمی از مشکلان آنان را مرتفع نماییم تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند بزرگ برای از دست رفتگان این حادثه طلب آمرزش و برای مصدومان نیز آروزی شفای عاجل را از خداوند تبارک و تعالی آرزومندم.

[

]

این مطلب را هم ببینید
انتقال دروازبان سابق قشقایی به نفت و گاز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب