مشارکت فعالان اجتماعی در مقابله با آبگرفتگی منازل در فسا
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

مشارکت فعالان اجتماعی در مقابله با آبگرفتگی منازل در فسا

فعالان اجتماعی در مقابله با آبگرفتگی منازل در فسا مشارکت کردند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حسن برات شهردار فسا با اشاره به اینکه  ۲۵۰ مورد آبگرفتگی منزل و واحد‌های تجاری در نقاط مختلف شهر گزارش شده است، گفت: مشارکت فعالان اجتماعی همگام با نیرو‌های امدادی و خدماتی از نکات جالب توجه در رفع […]

فعالان اجتماعی در مقابله با آبگرفتگی منازل در فسا مشارکت کردند.

مشارکت فعالان اجتماعی در مقابله با آبگرفتگی منازل در فسابه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حسن برات شهردار فسا با اشاره به اینکه  ۲۵۰ مورد آبگرفتگی منزل و واحد‌های تجاری در نقاط مختلف شهر گزارش شده است، گفت: مشارکت فعالان اجتماعی همگام با نیرو‌های امدادی و خدماتی از نکات جالب توجه در رفع این مشکل بود و با اقدام به موقع نیرو‌های امدادی و خدماتی این شهر و فعالان اجتماعی، خسارت جدی وارد نشد.

وی بیان کرد: با توجه به هشدار‌های مدیریت بحران استان در رابطه با بارش‌های اخیر، در مدت ۷۲ ساعت گذشته تمام ارگان‌های مربوط به سطح شهر، حومه و نقاطی که احتمال آبگیری  در آن وجود دارد، سرکشی و اقدامات لازم انجام شده است.

برات تصریح کرد: اداره آموزش و پرورش بیش از ۲۵۰ محل اسکان با تمام امکانات و اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز سالن‌های ورزشی را در اختیار مسافران قرار داده است.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰ کیلومتری حنوب شرقی شیراز قرار دارد

انتهای پیام/ت

همکاری فعالان اجتماعی در مقابله با آبگرفتگی منازل در فسا

این مطلب را هم ببینید
جدول برنامه‌های سیمای مرکز فارس ۱۲ شهریورماه
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب