ابراز همدردی شهرداران لویو اکراین و درسدن آلمان با شهروندان شیرازی
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

ابراز همدردی شهرداران لویو اکراین و درسدن آلمان با شهروندان شیرازی

به گزارش دریافتی ایرنا ، روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شیراز روز پنجشنبه با انتشار پیام ‘ اندری سادووی’ شهردار لویو خطاب به شهردار شیراز یاد آور شد : اجازه می خواهم به نمایندگی از شهرداری، شورای شهر لویو و همچنین از جانب خودم مراتب احترام، تسلیت و همدردی خود را به حضور […]

به گزارش دریافتی ایرنا ، روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شیراز روز پنجشنبه با انتشار پیام ‘ اندری سادووی’ شهردار لویو خطاب به شهردار شیراز یاد آور شد : اجازه می خواهم به نمایندگی از شهرداری، شورای شهر لویو و همچنین از جانب خودم مراتب احترام، تسلیت و همدردی خود را به حضور جنابعالی، مردم شیراز و بستگان قربانیان سیل شیراز ابراز کنم. امیدوارم مصدومان این حادثه به سرعت بهبود یافته و بتوانید به زودی پیامدهای این بلای طبیعی را پشت سر بگذارید.
لویو (لووف)(Lviv) شهری در غرب کشور اوکراین و مرکز استان لویو است که به عنوان یکی از مراکز فرهنگی این کشور نیز شناخته می شود. مرکز تاریخی شهر لویو در ‏میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده و به علت معماری زیبایش لقب عروس شهرهای اروپا را دارا است.
اسفندماه نیز هیاتی شامل معاون امور توسعه شهردار لویو، نماینده سفارت اوکراین و نماینده اتاق بازرگانی ایران و اوکراین و … با شهردار شیراز و رییس شورای اسلامی شهر شیراز دیدار کردند.
شهردار شهر درسدن آلمان نیز در پیامی دیگر حادثه سیل شیراز را به شهروندان و شهردار شیراز تسلیت گفت.
در متن پیام ‘ دیرک هیلبرت ‘ خطاب به شهردار شیراز آمده است: با کمال تاسف و تاثر از سیل فاجعه بار شیراز مطلع شدم. مخصوصا خبر از دست دادن جان عده زیادی در این فاجعه ناگوار به شدت مرا اندوهگین ساخت.
اجازه می خواهم به شما اطمینان دهم در این لحظات سخت و دشوار به فکر شما و در کنار دوستانمان در شیراز هستیم و برای جنابعالی در وظایف پیش رو آرزوی استقامت و جسارت می کنیم.
براساس این گزارش همچنین رئیس دپارتمان محیط زیست این شهر که مسئول سیستم پیشگیری از سیل درسدن است برای انجام این کار در شیراز اعلام آمادگی کرده است.

این مطلب را هم ببینید
امتحانات خرداد ماه در پایه‌های نهم و دوازدهم به صورت حضوری است

بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد.
پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن شیراز ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت.
ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند.
در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم تر از سایر نقاط گزارش شد که امدادرسانی به این منطقه همچنان ادامه دارد.
۹۸۷۳/۶۱۱۳

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب