پیام شهردار "لویو"ی اکراین به مردم شیراز
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

پیام شهردار "لویو"ی اکراین به مردم شیراز

شهردار “لویو” ی اکراین، طی پیامی به مردم و شهروندان شیرازی تسلیت گفت. به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، “اندری سادووی” شهردار لویو ی اکراین، طی پیامی که خطاب به شهردار شیراز ارسال کرده بود، وقوع حادثه سیل و جانباختن شماری از هموطنان در این شهر را تسلیت گفت: […]

شهردار “لویو” ی اکراین، طی پیامی به مردم و شهروندان شیرازی تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، “اندری سادووی” شهردار لویو ی اکراین، طی پیامی که خطاب به شهردار شیراز ارسال کرده بود، وقوع حادثه سیل و جانباختن شماری از هموطنان در این شهر را تسلیت گفت:

متن پیام سادووی، شهردار لویو، چنین است:

جناب اقای اسکندرپور شهردار محترم شیراز، اجازه می خواهم به نمایندگی از شهرداری، شورای شهر لویو و همچنین از جانب خودم مراتب احترام، تسلیت و همدردی خود را به حضور جنابعالی، مردم شیراز و بستگان قربانیان سیل شیراز ابراز کنم. امیدوارم مصدومان این حادثه به سرعت بهبود یافته و بتوانید به زودی  پیامدهای این بلای طبیعی را پشت سر بگذارید.”

لویو (لووف) (Lviv)   شهری واقع در غرب کشور اوکراین و مرکز استان «لویو» است که به عنوان یکی از مراکز فرهنگی این کشور نیز شناخته می شود.

مرکز تاریخی شهر «لویو» در ‏میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده و به علت معماری زیبایش لقب «عروس شهرهای اروپا» را دارا است.

اسفندماه سال گذشته هیاتی شامل معاون امور توسعه شهردار لویو، نماینده سفارت اوکراین و نماینده اتاق بازرگانی ایران و اوکراین، با شهردار و رییس شورای اسلامی شهر شیراز دیدار کردند .

 

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
مدیرعامل خانه خیران فارس اعلام كرد:طراحی نرم‌افزار شناسایی خيران در شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب