اقرار سارق به بیش از ۵۰ سرقت
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

اقرار سارق به بیش از ۵۰ سرقت

فرمانده انتظامی فارس از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف او به ۵۹ فقره سرقت درون خودرو در شیراز خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی فارس بیان کرد: پس از وقوع چند فقره سرقت درون خودرو در شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری باند سارقان در […]

فرمانده انتظامی فارس از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف او به ۵۹ فقره سرقت درون خودرو در شیراز خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی فارس بیان کرد: پس از وقوع چند فقره سرقت درون خودرو در شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری باند سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران کلانتری شهرستان شیراز، اقدامات تخصصی خود را آغاز کرده و پس از بررسی و شیوه و شگرد سرقت‌ها و پیگیری سرنخ‌های موجود در این پرونده ها، پی بردند همه سرقت‌ها توسط یک نفر انجام شده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ماموران کلانتری با اشراف اطلاعاتی موفق شدند یک نفر سارق سابقه دار را شناسایی کنند، تصریح کرد: پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه متهم تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، افزود: در بازرسی از مخفیگاه این سارق حرفه ای، ۱۲ عدد کیف و کفش، یک عدد گذرنامه، ۱۴ عدد عینک، ۱۰ عدد دسته کلید و تعداد زیادی گواهینامه، مدارک خودرو، ریموت و ادکلن مسروقه کشف شد.

سردار گودرزی گفت: حفظ امنیت و آرامش مردم اولویت نیروی انتظامی است و پلیس استان فارس با مجرمان و هنجار شکنان برابر قانون برخورد شدید می‌کند.

انتهای پیام/چ

دستگیری سارق در شیراز

این مطلب را هم ببینید
تازه‌ترین اخبار بارندگی ایران| اعزام ۱۵ تیم پزشکی به پلدختر/ ترمیم سیل‌بند کوی سید خلف اهواز/ آمار جان‌باختگان سیلاب نوروز به ۶۳ نفر رسید
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب