بازدید بیش از ۸۴۰ هزار گردشگر از اماکن تاریخی – فرهنگی/حافظیه همچنان در صدر بازدید گردشگران
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

بازدید بیش از ۸۴۰ هزار گردشگر از اماکن تاریخی – فرهنگی/حافظیه همچنان در صدر بازدید گردشگران

مدیر کل میراث فرهنگی فارس از بازدید نوروزی بیش از ۸۴۰ هزار نفر گردشگراز اماکن تاریخی- فرهنگی فارس خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: تعداد بازدید کنندگان از اماکن تاریخی– فرهنگی فارس، از ۲۵ اسفند ماه ۹۷ تا هفتم […]

مدیر کل میراث فرهنگی فارس از بازدید نوروزی بیش از ۸۴۰ هزار نفر گردشگراز اماکن تاریخی- فرهنگی فارس خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: تعداد بازدید کنندگان از اماکن تاریخی– فرهنگی فارس، از ۲۵ اسفند ماه ۹۷ تا هفتم فروردین ۹۸، ۸۴۷ هزار و ۱۹۰ نفر بوده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: اماکن در صدر بازدید این استان در این مدت، به ترتیب مجموعه فرهنگی حافظیه با ۲۱۹ هزار و ۶۷۱ نفر، مجموعه زندیه ۱۶۶ هزار و ۹۶۸ نفر، مجموعه جهانی تخت جمشید با ۱۵۵ هزار و ۲۳۷ نفر، مجموعه فرهنگی سعدی با ۱۳۸ هزار و ۸۲۷ نفر، و مجموعه جهانی پاسارگاد ۸۵ هزار و ۸۵۴ نفر بوده است.

وی ادامه داد: آمار تجمیعی واحد‌های اقامتی این استان از ۲۷ اسفندماه ۹۷ تا هفتم فروردین ماه ۹۸، شامل هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، کمپ‌های موقت کلاس‌های مدارس، منازل استیجاری، چادر‌های مسافرتی، مهمانسرا‌های ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی و سالن‌های ورزشی، ۲ میلیون و ۳۲۹ هزار و ۳۴۶ نفر شب بوده است.

انتهای پیام/چ

بازدید از اماکن تاریخی- فرهنگی 

این مطلب را هم ببینید
توزیع ۳۱۳بسته معیشتی در شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب