توزیع اقلام مورد نیاز حادثه دیدگان سیل شهرک سعدی شیراز
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

توزیع اقلام مورد نیاز حادثه دیدگان سیل شهرک سعدی شیراز

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سید علی نقی طبیب لقمانی معاون عمرانی استانداری فارس ، امداد رسانی به حادثه دیدگان و تامین نیازهای اولیه وضروری را اولویت پیش رو برای بازگشت به زندگی در این منطقه دانست و گفت : از هیچ کوششی برای تامین نیازهای حادثه دیدگان فروگذار نخواهد شد.معاون عمرانی استانداری فارس با […]

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سید علی نقی طبیب لقمانی معاون عمرانی استانداری فارس ، امداد رسانی به حادثه دیدگان و تامین نیازهای اولیه وضروری را اولویت پیش رو برای بازگشت به زندگی در این منطقه دانست و گفت : از هیچ کوششی برای تامین نیازهای حادثه دیدگان فروگذار نخواهد شد.
معاون عمرانی استانداری فارس با تاکید بر برآورد خسارت های ناشی از سیل گفت : پرداخت خسارت های ناشی از سیل به حادثه دیدگان در کوتاه ترین زمان ممکن با همکاری و مشارکت دولت و نهادهای حمایتی انجام خواهد شد.
با توجه به مسدود شدن کانال عبور آب منطقه، از دیگر اقداماتی که در حال انجام است، لایروبی و باز کردن کانال است تا در صورت بارش مجدد باران منطقه دچار آبگرفتگی مجدد نشود.
بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد. پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت.
ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند. در این میان، وضعیت منطقه سعدیه وخیم تر از سایر نقاط گزارش شد.
با تلاش های صورت گرفته، وضعیت بیشتر مناطق سیل زده شیراز به حالت عادی بازگشته است. تلاش نیروهای امدادی برای امدادرسانی به مردم شهرک سعدی و سایر نقاط ادامه دارد.
۹۸۷۳/۶۱۱۳

این مطلب را هم ببینید
موفقیت کودک آباده‌ای در جشنواره بین المللی نقاشی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب