تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بین مسافران سیل زده اخیر شیراز توزیع شده است
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بین مسافران سیل زده اخیر شیراز توزیع شده است

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت : در حادثه سیل اخیر در شیراز تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بین مسافران سیل زده اخیر شیراز توزیع شده است. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس ، سید اسلام موسوی با بیان اینکه همه امکانات و ظرفیت های […]

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت : در حادثه سیل اخیر در شیراز تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بین مسافران سیل زده اخیر شیراز توزیع شده است.
تعداد 14 هزار پرس غذا بین مسافران سیل زده اخیر شیراز توزیع شده است

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس ، سید اسلام موسوی با بیان اینکه همه امکانات و ظرفیت های ورزشی استان به حالت آماده باش و ارایه خدمت به مسافرین و سیل زدگان است افزود: با اطلاع رسانی هفته گذشته و به حالت آماده باش بودن تمامی نیروهای ورزشی اعم از هیاتها ، سازمانهای مردم نهاد ، مدیران ادرات شهرستانها و مسوولان اماکن ورزشی جهت ارایه خدمات به مردم عزیز و مسافران نوروزی خوشبختانه از این امتحان بزرگ هم سر بلند بیرون آمدیم.
موسوی گفت : در این راستا تمامی فضاهای ورزشی سرپوشیده استان در اختیار میهمانان نوروزی قرار گرفت و به خوبی فعالین این حوزه توانستند خدمات خوب و موثری را به این عزیزان ارایه دهند.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل با بیان اینکه تعداد ۱۴ هزار پرس غذا بین مسافران و سیل زدگان قرار گرفته است بیان کرد: با هماهنگی انجام گرفته ، هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد و به خصوص مسوولان هیات سوارکاری استان تعداد ۱۴۰۰۰ پرس غذا در نوبت های مختلف بین این عزیزان توزیع گردید.
موسوی همچنین گفت : در شامگاه دوشنبه با حضور در جلسه ستاد بحران که در محل استانداری تشکیل شد مقرر شد همه دستگاههای اجرایی استان با تمام توان خود به ارایه خدمت به مسافران نوروزی و سیل زدگان بپردازند که اداره کل ورزش و جوانان فارس در این راستا پیشرو بود و اقدامات خوبی را هم به انجام رساند.
وی افزود: مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، مدیران ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان ، مدیران ستادی اداره کل و روسای هیاتهای ورزشی با حضور در سالن های ورزشی از نزدیک نیازهای مسافران و سیل زدگان را مورد بررسی قرار دادند و دستورات لازم به منظور پوشش و ارایه خدمت بهتر را صادر کردند.
موسوی در این گفتگو با ابراز تاسف از حادثه سیل دروازه قرآن شیراز که منجر به کشته و مصدوم شدن تعدادی از هم وطنان گردید و عرض تسلیت به بازماندگان این عزیزان اظهار داشت : از همه عزیزان که تلاش کردند تا بتوانیم خدمات لازم را به این عزیزان ارایه دهیم و بخش عظیمی از مشکلات آنان را مرتفع نماییم تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند بزرگ برای از دست رفتگان این حادثه طلب آمرزش و برای مصدومان نیز آروزی شفای عاجل را از خداوند تبارک و تعالی آرزومندم.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل در پایان گفت: هم اکنون کلیه اماکن ورزشی در سطح استان به حالت آماده باش است و آمادگی لازم را جهت ارایه خدمت به مسافران عزیز می باشد.
این مطلب را هم ببینید
مه‌گرفتگی شدید در محور کازرون ـ دشت ارژن
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب