حمایت از آسیب دیدگان سیل در سعدی/فعالیت شبانه روزی سازمان های مردم نهاد جوان
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

حمایت از آسیب دیدگان سیل در سعدی/فعالیت شبانه روزی سازمان های مردم نهاد جوان

معاون فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان فارس اظهارداشت: شبکه سازمان های مردم نهاد جوان جهت حمایت از آسیب دیدگان سیل درمحله سعدی تشکیل شده است. علی رضایی در گفتگو با خبرنگار برنا از فارس اظهارداشت: هدف اصلی از تشکیل شبکه خدمات رسانی به مردم سیل زده منطقه سعدی است و تلاش می شود با […]

معاون فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان فارس اظهارداشت: شبکه سازمان های مردم نهاد جوان جهت حمایت از آسیب دیدگان سیل درمحله سعدی تشکیل شده است.
حمایت از آسیب دیدگان سیل در سعدی/فعالیت شبانه روزی سازمان های مردم نهاد جوان

علی رضایی در گفتگو با خبرنگار برنا از فارس اظهارداشت: هدف اصلی از تشکیل شبکه خدمات رسانی به مردم سیل زده منطقه سعدی است و تلاش می شود با برنامه ریزی های صورت گرفته ۳۰ خانه  این محله که دارای مشکل هستند ساماندهی شوند.
وی با تاکید براینکه فعالیت اصلی  معاونت فرهنگی و امورجوانان ورزش و جوانان فارس با محوریت سازمان های مردم نهاد بعد از آرام شدن اوضاع درمحله سعدی آغاز می شود، بیان کرد:  به دنبال تهیه و تامین پتو، فرش، وسائل برقی و لوازم مورد نیاز زندگی هستیم تا به خانواده های آسیب دیده اهدا شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان فارس عنوان کرد: در شرایط بحرانی سیل ۴آشپزخانه  با حضور سازمان مردم نهاد استان فارس فعال بودند و هستند که در هرمجموع ۵۰ هزار وعده غذایی  توسط آنها در بین آسیب دیدگان توزیع شد.
رضایی ادامه داد: به همت اعضاء سازمان های مردم نهاد جوان استان فارس و با همکاری معاونت لباس زنانه ،وسایل بهداشتی در حجم وسیع  تهیه و بین سیل زدگان توزیع شده است.
وی تصریح کرد: هم اکنون تیم انجمن مشاوران استان، تیم مددکاری ، تیم مداخله در بحران به به مدیریت  دکتر ژاله رفاهی  به منظور کاهش آسیب های روحی و روانی در منطقه سیل زده سعدی در کنار سازمان های مردم نهاد  مشغول خدمت رسانی به مردم هستند . 
معاون فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان فارس  خاطر نشان کرد: هزینه های انجام شده دراین مدت از بودجه این معاونت  و همچنین از کمک های اعضاء سازمان های مردم نهاد تامین شده است.
این مطلب را هم ببینید
راه‌اندازی کلینیک فوق تخصصی درد خاورمیانه در شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب