بیش از ۳ هزار بازدید بهداشتی/ تعطیلی ۷ مرکز متخلف بین راهی و درون شهری
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

بیش از ۳ هزار بازدید بهداشتی/ تعطیلی ۷ مرکز متخلف بین راهی و درون شهری

بازرسان سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز از ۳ هزار و ۱۸ مورد بازرسی بهداشتی و تعطیلی ۷ مرکز متخلف بین راهی و درون شهری خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، مراد حاصل درویشی نماینده معاونت بهداشت در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به ۳ هزار […]

بازرسان سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز از ۳ هزار و ۱۸ مورد بازرسی بهداشتی و تعطیلی ۷ مرکز متخلف بین راهی و درون شهری خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، مراد حاصل درویشی نماینده معاونت بهداشت در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به ۳ هزار و ۱۸ مورد بازرسی بهداشتی و تعطیلی ۷ مرکز متخلف بین راهی و درون شهری گفت: از این تعداد، هزار و ۳۰۴ مورد مربوط به سنجش با تجهیزات پرتابل و هزار و ۶۱۸ مورد کلرسنجی آب‌های استان بوده است.

وی، در ادامه از ۷۰ مورد بازدید از مراکز و اماکن بین راهی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: آمار‌های هفتمین روز از بهار حاکی از معرفی دو مرکز متخلف بهداشتی به مراجع قضایی و شناسایی و معدوم کردن ۸۵۵ و نیم کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی است.

مراد حاصل درویشی در ادامه به ارائه ۹ هزار و ۴۷۱ مورد خدمت در مراکز خدمات جامع سلامت دانشگاه و واکسیناسیون ۲۰۱ نوزاد، طی ۲۴ ساعت نخست تولد، به عنوان بخش دیگری از خدمات حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ایام نوروز و در هفتمین روز از تعطیلات اشاره کرد.

انتهای پیام/چ

بازدید از مراکز بین راهی و درون شهری

این مطلب را هم ببینید
افزایش مبتلایان به کرونا در فارس به ۵۰۹۴ نفر/۱۰۲ تن جان باختند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب