کارشناسی خودرو‌های خسارت دیده از سیل در شیراز
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

کارشناسی خودرو‌های خسارت دیده از سیل در شیراز

۲۰۰ خودرو خسارت دیده سیل شیراز کارشناسی میزان خسارت شدند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز،حمیدرضا جمالی نژاد مدیر شعب شرکت بیمه ایران در استان فارس گفت: ۲۰۰ خودرو زیان دیده در سیل دروازه قرآن شیراز که به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شده بود مورد کارشناسی میزان خسارت قرار گرفتند. وی با بیان اینکه ۲۰ […]

۲۰۰ خودرو خسارت دیده سیل شیراز کارشناسی میزان خسارت شدند.

کارشناسی خودرو‌های خسارت دیده از سیل در شیرازبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز،حمیدرضا جمالی نژاد مدیر شعب شرکت بیمه ایران در استان فارس گفت: ۲۰۰ خودرو زیان دیده در سیل دروازه قرآن شیراز که به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شده بود مورد کارشناسی میزان خسارت قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه ۲۰ درصد این خودرو‌ها بیمه بدنه ایران و ۵۰ درصد نیز بیمه شخص ثالث این شرکت را دارند، بیان کرد: بررسی‌های اولیه برای پرداخت خسارت وارده به خودرو‌های حادثه دیده در سیل دروازه قرآن شیراز انجام شده و میزان خسارت به خودرو‌ها نیز کارشناسی شده است.

جمالی نژاد تصریح کرد: ۲۰۰ خودرویی که به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شده اند مورد کارشناسی میزان خسارت وارده قرار گرفته اند که از این تعداد ۲۰ خودرو بیمه بدنه ایران و ۱۰۰ خودرو نیز بیمه نامه شخص ثالث ایران داشته اند که بعد از انتقال سند خودرو‌هایی که بیمه بدنه ایران دارند، خسارت به مالکان این اتومبیل‌ها پرداخت می‌شود،  و در خصوص خودرو‌هایی که بیمه شخص ثالث استفاده می‌کنند نیز باید مقصر این حوادث مشخص  و زیان آن ها پرداخت می شود.

مدیر شعب شرکت بیمه ایران در استان فارس ادامه داد: مالکان خودرو‌هایی که بیمه بدنه ایران دارند و دچار حادثه شده اند باید هرچه سریع‌تر به دفاتر این بیمه‌ها مراجعه و سند خودرو را به نام بیمه ایران انتقال دهند تا ظرف مدت دو ساعت خسارت وارده به آن‌ها نیز پرداخت می‌شود و انتقال سند به این دلیل انجام می‌شود که خودرو‌های دچار آبگرفتگی  جز خسارات کلی محسوب شده و دیگر قابل استفاده نیست.

این مطلب را هم ببینید
تشریح برنامه‌های اربعین آستان مقدس شاهچراغ(ع)

وی اضافه کرد: خودرو‌های دارای بیمه بدنه  که دچار حادثه شده اند باید ابتدا مقصر از سوی دستگاه‌های قضائی معرفی شده و اگر شهرداری شیراز مقصر نهایی باشد باید خسارت از محل بیمه نامه جامع شهری این نهاد به مالکان این خودرو‌ها پرداخت شود.

جمالی نژاد اظهار کرد: تاکنون کسی از مالکان خودرو‌هایی که احتمال دارد از محل حادثه دروازه قرآن به منازل شخصی مردم منتقل شده باشند به شرکت بیمه ایران برای پیگیری و کارشناسی خسارت مراجعه نکرده است.

مدیر شعب شرکت بیمه ایران در استان فارس تاکید کرد: در حال حاضر تنها یک نفر که خودروی وی بیمه بدنه ایران داشته و حدود ۱۲۰ میلیون زیان دیده، سند اتومبیل خود را به نام بیمه ایران منتقل و خسارت خود را دریافت کرده است.

انتهای پیام/ت

کارشناسی ۲۰۰ خودروی خسارت دیده در شیراز

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب