کشف ۳۵۰ تن پیاز احتکار شده به همت بازرسان تعزیرات
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

کشف ۳۵۰ تن پیاز احتکار شده به همت بازرسان تعزیرات

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از کشف ۳۵۰ تن پیاز احتکار شده به ارزش ۱۲ میلیارد ریال خبر داد. علی مبشری مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: طی چند روز گذشته شاهد افزایش بی رویه قیمت پیاز بودیم که بررسی‌های اولیه حاکی از دخالت […]

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از کشف ۳۵۰ تن پیاز احتکار شده به ارزش ۱۲ میلیارد ریال خبر داد.

علی مبشری مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: طی چند روز گذشته شاهد افزایش بی رویه قیمت پیاز بودیم که بررسی‌های اولیه حاکی از دخالت افراد سودجو برای افزایش قیمت این محصول و اخلال در بازار بود.

وی با اشاره تشدید گشت‌های نظارتی با همکاری سازمان صمت، ادامه داد: گزارشاتی از دپوی مقدار زیادی پیاز در سردخانه‌ای واقع در حومه شیراز دریافت کرده بودیم که گشت مشترک تعزیرات حکومتی با حضور در محل اقدام به پیگیری موضوع کرد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس تصریح کرد: بررسی‌های اولیه حاکی از دپوی ۳۵۰ تن پیاز به ارزش ۱۲ میلیارد ریال در این محل بود که با توجه به تحقیقات انجام شده مشخص شد که این اقدام در جهت سوءاستفاده از وضعیت بازار و سودجویی است.

مبشری، از تشکیل پرونده در این رابطه خبر داد و اضافه کرد: پیاز‌های کشف شده با نظارت تعزیرات حکومتی و سازمان صمت در میادین میوه و تره بار عرضه شد و فرد متخلف نیز به تعزیرات احضار که پرونده او در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/چ

کشف پیاز احتکار شده در فارس

این مطلب را هم ببینید
خانه‌ای امن برای گوزن زرد ایرانی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب