دیدار معاونین قضایی دادگستری فارس از منطقه سیل زده سعدی
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

دیدار معاونین قضایی دادگستری فارس از منطقه سیل زده سعدی

معاونین قضایی دادگستری استان از آخرین وضعیت مناطق سیل زده در محله سعدی شیراز بازدید کردند. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، معاونین قضایی دادگستری فارس با دستور رئیس کل دادگستری استان فارس با حضور در مناطق آسیب دیده از سیل در محله سعدی از نزدیک در جریان میزان آسیب ها […]

معاونین قضایی دادگستری استان از آخرین وضعیت مناطق سیل زده در محله سعدی شیراز بازدید کردند.
دیدار معاونین قضایی دادگستری فارس از منطقه سیل زده سعدی

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، معاونین قضایی دادگستری فارس با دستور رئیس کل دادگستری استان فارس با حضور در مناطق آسیب دیده از سیل در محله سعدی از نزدیک در جریان میزان آسیب ها و نحوه خدمت رسانی نهاد های خدماتی قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین سید عبد المهدی موسوی معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف استان و حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی معاون قضایی و نماینده دادسرای انتظامی قضات استان حضور داشتند؛ ضمن بازدید از مناطق آسیب دیده در بلوار نارنجستان از تونل منتهی به محله سعدی نیز بازدید کردند.
 معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف استان فارس با بیان اینکه عمق فاجعه در محله سعدی زیاد و میزان خسارات وارده به مردم بیش از حد تصور است گفت: لازم است تا همه مردم و مسئولین در راستای کاستن از تألمات مردم محروم این منطقه دست به دست هم دهند.
حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی با تأکید بر اینکه این رویداد تلخ بیش از پیش توجه همگان را به اهمیت امر پیشگیری از وقوع حوادث جلب می کند گفت: در حال حاضر مردم سیل زده این بخش نیازمند رسیدگی سریع و عاجل نهاد های حمایتی و امدادی هستند.
 وی با تقدیر از کمک های خودجوش مردمی و نیروهای نظامی و انتظامی در کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده گفت: با هماهنگی های انجام شده با کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز کارشناسان رسمی قوه قضائیه مقرر شده است تا با درخواست های مردمی هیأت های کارشناسی نسبت به تأمین دلیل و برآورد خسارات اماکن ، تجهیزات ، و منازل آسیب دیدگان از سیل اقدام کنند.
گفتنی است معاونین قضایی دادگستری استان از کانال هدایت کننده آب در این منطقه که روز حادثه طغیان و منجر به آب گرفتگی محله سعدی گردید نیز بازدید کردند.
این مطلب را هم ببینید
آبگرفتگی معابر در برخی خیابانهای شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب