بیش از ۸ هزار ماموریت امدادی اورژانس در استان فارس
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

بیش از ۸ هزار ماموریت امدادی اورژانس در استان فارس

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس گفت: ۸ هزار و ۹۳۱ ماموریت امدادی اورژانس از ۲۷ اسفند ۹۷ تا ۷ فروردین امسال انجام شده است. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محمدجواد مرادیان رئیس اورژانس ۱۱۵ فارس اظهار کرد: از ۸ هزار و ۹۳۱ ماموریت امدادی انجام شده، ۷ هزار […]

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس گفت: ۸ هزار و ۹۳۱ ماموریت امدادی اورژانس از ۲۷ اسفند ۹۷ تا ۷ فروردین امسال انجام شده است.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محمدجواد مرادیان رئیس اورژانس ۱۱۵ فارس اظهار کرد: از ۸ هزار و ۹۳۱ ماموریت امدادی انجام شده، ۷ هزار و ۵۷۳ ماموریت مربوط به ماموریت‌های غیرترافیکی و یک هزار و ۳۵۸ مورد مربوط به ماموریت ترافیکی در ۱۰ روز گذشته، است.

وی بیان کرد: بر اساس آمار‌های اورژانس فارس، از مجموع یک هزار و ۳۵۸ مورد ماموریت مربوط به سوانح ترافیکی، هزار و ۶۶۶ هموطن مصدوم شده که هزار و ۱۷۱ مورد به بیمارستان منتقل و ۴۹۵ مورد به صورت سرپایی در محل خدمات درمانی دریافت کردند.

مرادیان با اشاره به یک هزار و ۳۶۲ مورد مراجعه به کمپ‌های نوروزی از سوی اورژانس فارس، ادامه داد: طی ۱۰ روز گذشته، شاهد ۸۹ مورد مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در استان بوده ایم که از این تعداد، ۴۴ مورد بستری و بقیه به صورت سرپایی مداوا شدند.

انتهای پیام/چ

ماموریت های امدادی اورژانس در فارس

این مطلب را هم ببینید
آغاز عملیات اجرایی ۲ طرح صنعتی در شهرستان خرامه
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب