بازدید ۸۴۰ هزار گردشگر از اماکن گردشگری فارس
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

بازدید ۸۴۰ هزار گردشگر از اماکن گردشگری فارس

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس اعلام کرد که تا روز هفتم فروردین، بیش از ۸۴۰ هزار نفر گردشگر از اماکن تاریخی- فرهنگی فارس خبر داد . به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی فارس؛ مصیب امیری گفت: تعداد بازدید کنندگان […]

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس اعلام کرد که تا روز هفتم فروردین، بیش از ۸۴۰ هزار نفر گردشگر از اماکن تاریخی- فرهنگی فارس خبر داد .

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی فارس؛ مصیب امیری گفت: تعداد بازدید کنندگان از اماکن تاریخی– فرهنگی فارس، از ۲۵ اسفند ماه۹۷ لغایت هفتم فروردین، ۸۴۷ هزار و ۱۹۰ نفر بوده است .

این مقام مسئول اضافه کرد: در این مدت، به ترتیب از مجموعه فرهنگی حافظیه با ۲۱۹ هزار و ۶۷۱ نفر، از مجموعه زندیه  ۱۶۶ هزار و ۹۶۸ نفر، از مجموعه جهانی تخت جمشید با ۱۵۵ هزار و ۲۳۷ نفر، از مجموعه فرهنگی سعدی با ۱۳۸ هزار  و ۸۲۷ نفر،  و از مجموعه جهانی پاسارگاد ۸۵ هزار و ۸۵۴ نفر بازدید کرده‌اند.

امیری گفت: آمار تجمیعی اقامت گردشگران در واحدهای اقامتی این استان از ۲۷ اسفندماه ۹۷ الی هفتم فروردین امسال ۲ میلیون و ۳۲۹ هزار و ۳۴۶ نفرشب بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس خاطرنشان کرد که آمار اقامت شامل تمام اماکن اعم از هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، کمپ های موقت، کلاس‌های مدارس، منازل استیجاری، چادرهای مسافرتی، مهمانسراهای ادارات، خوابگاه های دانشجویی و سالن های ورزشی، است.

انتهای پیام

منبع

این مطلب را هم ببینید
ضرورت توجه به نهادینه شدن مهربانی در ادبیات و هنر
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب