تلفات یک واحد مرغداری بر اثر سیل صحت ندارد
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

تلفات یک واحد مرغداری بر اثر سیل صحت ندارد

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان فارس خبر انتشار تلفات یک واحد مرغداری بر اثر سیل در فارس را تکذیب کرد. منصور بستانیان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، با اشاره به انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر تلفات یک واحد مرغداری […]

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان فارس خبر انتشار تلفات یک واحد مرغداری بر اثر سیل در فارس را تکذیب کرد.

منصور بستانیان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، با اشاره به انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر تلفات یک واحد مرغداری براثر سیل و خطر عرضه مرغ خفه شده در بازار، گفت: هیچ واحد مرغداری تاکنون در سطح استان دچار تلفات بر اثرسیل و خفگی نشده و تصویر انتشار یافته در فضای مجازی مربوط به مرغداری‌های استان فارس نیست.

وی افزود: برای جلوگیری از خدشه‌دار شدن اعتماد عمومی نسبت به فعالیت‌ها و خدمات بهداشتی دامپزشکان در عرصه‌ی بهداشت عمومی و تأمین امنیت و سلامت مواد غذایی لازم است از انتشار مطالب کذب خودداری شود.

بستانیان تصریح کرد: برابر ماده ۱۸ قانون جرایم رایانه‌ای هر کس محتوای کذبی را منتشر کند از سوی مراجع قضایی و پلیس فتا پیگیری و به مجازات محکوم خواهد شد.
انتهای پیام/م

تکذیب تلفات یک واحد واحد مرغداری بر اثر سیل در شیراز

منبع

این مطلب را هم ببینید
آتش به جان منزل مسکونی افتاد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب