ادامه کمک رسانی هلال احمر فارس به مردم سیل زده شیراز
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

ادامه کمک رسانی هلال احمر فارس به مردم سیل زده شیراز

مدیر جمعیت هلال احمر فارس گفت: ۸۵ بسته ملزومات زندگی بین مردم سیل زده شیراز توزیع شد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، حسین درویشی مدیر جمعیت هلال احمر فارس گفت: جمعیت هلال احمر استان فارس با شناسایی ۸۵ خانواده در شهرک سعدی که منزلشان کاملا در سیل تخریب شده بود، مایحتاج […]

مدیر جمعیت هلال احمر فارس گفت: ۸۵ بسته ملزومات زندگی بین مردم سیل زده شیراز توزیع شد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، حسین درویشی مدیر جمعیت هلال احمر فارس گفت: جمعیت هلال احمر استان فارس با شناسایی ۸۵ خانواده در شهرک سعدی که منزلشان کاملا در سیل تخریب شده بود، مایحتاج یک ماهه آن‌ها را تامین کرد.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کارشناسان جمعیت هلال احمر با حضور در شهرک سعدی از همه خانه‌هایی که دچار مشکل جدی و نسبتا جدی شده بودند بازدید کردند و با توجه به این که همه وسایل این منازل به زیر آب رفته است، اقلامیبه ارزش یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان را بین آن‌ها توزیع کردند.

درویشی ادامه داد: بسته‌های توزیع شده شامل ۶ قطعه پتو، موکت، زیرانداز، یک کارتن انواع کنسرو، ۴۰ کیلوگرم برنج و مقادیری روغن، شکر، نمک، و مایحتاج اولیه مورد نیاز یک ماه است.

مدیر جمعیت هلال احمر فارس تصریح کرد: شناسایی خانواده‌های آسیب دیده همچنان ادامه دارد و در روز‌های آینده علاوه بر شهرک سعدی در دیگر محلات شیراز، کمک‌های لازم در اختیار خانواده‌های آسیب دیده از سیل قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/م

امدادرسانی هلال احمر به مردم سیل زده شیراز

منبع

این مطلب را هم ببینید
گازرسانی روستایی در فارس ۲۱۲ درصد رشد داشته است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب