۱۴ واحد متخلف بهداشتی در جهرم تعطیل شدند
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

۱۴ واحد متخلف بهداشتی در جهرم تعطیل شدند

دکتر مجید ارجمند جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد بازرسی ها ۶۶ مورد مربوط به مراکز و اماکن بین راهی می‌شود.وی حفظ آرامش و ایجاد اطمینان در بهداشت عمومی شهرستان را از اهداف ‘برنامه سلامت نوروزی’ دانشگاه دانست و اظهار داشت: همکاری دیگر سازمان‌ها و ادارات شهرستان در نظارت بر مراکز، […]

دکتر مجید ارجمند جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد بازرسی ها ۶۶ مورد مربوط به مراکز و اماکن بین راهی می‌شود.
وی حفظ آرامش و ایجاد اطمینان در بهداشت عمومی شهرستان را از اهداف ‘برنامه سلامت نوروزی’ دانشگاه دانست و اظهار داشت: همکاری دیگر سازمان‌ها و ادارات شهرستان در نظارت بر مراکز، سامانه‌های آبرسانی و اماکن بین راهی بسیار کمک‌رسان بوده است.
وی گفت: تعداد صدور اخطار بحرانی و غیربحرانی مراکز متخلف در ۱۰ روز گذشته ۹۳ مورد بوده که ۱۴ مورد آن به مراجع قضایی معرفی و پلمب شده است.
به گفته معاون دانشگاه علوم پزشکی جهرم، سه هزار و ۶۹۴ مواد غذایی غیر بهداشتی کشف و معدوم سازی شده است.
وی تصریح کرد: تاکنون ۹۶ مورد نمونه برداری غذایی توسط بازرسین بهداشت دانشگاه صورت گرفته و تعداد نمونه آب آشامیدنی گرفته شده در سطح شهرستان ۱۰۱ مورد بوده است.
ارجمند افزود: در اقدامات ‘ برنامه سلامت نوروزی’ دانشگاه تعداد کلرسنجی آب و سنجش با تجهیزات پرتابل به ترتیب هزار و ۴۸۲ و هزار و ۲۱۰ مورد بوده است.
به گفته وی تعداد رسیدگی به شکایات مردمی در روزهای اخیر سال جدید ۳۷ مورد بوده است.
وی با شعار هر ‘شهروند یک بازرس’ افزود: همشهریان و مسافرین نوروزی می‌توانند هر گونه تخلف بهداشتی را به سامانه شکایات تلفنی ۱۹۰ اعلام کنند.
شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
۹۹۱۰/ ۲۰۲۷

منبع

این مطلب را هم ببینید
احداث بیمارستان ویژه بانوان از نیازهای استان فارس است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب