مدیرکل امور بانوان استانداری فارس:
حجم کمک جوان به مناطق سیل زده باعث شگفتی است
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

مدیرکل امور بانوان استانداری فارس: حجم کمک جوان به مناطق سیل زده باعث شگفتی است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: حجم کمک‌ سمن های جوان به مناطق سیل زده و شهروندان آسیب دیده از سیل باعث شگفتی است. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، سیده معصومه دستغیب در حاشیه بازدید سرزده از یکی از آشپزخانه‌های پخت و توزیع غذا در جمع خبرنگاران گفت: این آشپزخانه […]

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: حجم کمک‌ سمن های جوان به مناطق سیل زده و شهروندان آسیب دیده از سیل باعث شگفتی است.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، سیده معصومه دستغیب در حاشیه بازدید سرزده از یکی از آشپزخانه‌های پخت و توزیع غذا در جمع خبرنگاران گفت: این آشپزخانه توسط سازمان‌های مردم نهادجوان برای تامین بخشی از نیاز مردم سیلزده شیراز راه اندازی شده است.

او با بیان اینکه معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در مدیریت فعالیت های اجتماعی استان بین تمام ارگان های اجتماعی منحصر به فرد و پیشرو است، افزود: جوانان در واقعه سیل امسال نشان دادند که از چه ظرفیت و توان بالایی برای حضور در عرصه های مختلف اجتماعی برخوردارند.

وی استفاده از ظرفیت های جوانان را برای کشور سازنده و کارساز دانست و گفت: امروز می‌توانیم با افتخار عنوان کنیم که جوانان شهر شیراز و استان فارس جوانان سرافراز کشورمان هستند .

مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری فارس بهترین راه قدردانی از جوانان را استفاده از ظرفیت ها و توانایی های آنها در عرصه های مختلف عنوان کرد و با تقدیر از ایثار و فداکاری  جوانان سازمان‌های مردم نهاد گفت: انرژی، انگیزه و تعهد جوانان بسیاری از افراد را برای خدمت رسانی به مردم در فاجعه سیل پای کار آورد.

دستغیب سازمان‌های مردم نهاد را نظام پنهان ارتقاء سلامت اجتماعی دانست و گفت: این سازمان‌ها صدای مردم و حلقه اتصال اقشار مختلف جامعه با دولت است.

وی دیده‌بانی، تحقیق و شبکه سازی را توسط سازمان‌های مردم نهاد را یکی از شیوه‌های تسهیل در خدمت‌رسانی به مردم دانست و با اشاره به اقدامات انجام شده توسط سمن های جوان در محله سعدی گفت: پایش اجتماعی که توسط این سازمان ها در محله سعدی انجام شده اطلاعات گرانقدری را در اختیار مسئولان حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی قرار می دهد، که می تواند کارگشای بسیاری از مشکلات باشد.

دستغیب در پایان با تاکید بر توان جوانان در سازمان‌های مردم نهاد گفت: دولت مفتخر است که با شناخت دقیق از توان جوانان مأموریت های ویژه اجتماعی خود را با خیالی راحت به دست آنها می سپارد .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
/یادداشت/گذري بر تحولات پليس پس از انقلاب اسلامي ايران

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب