اسکان یک میلیون و ۴۴۲ هزار نفر مهمان نوروزی در مدارس فارس
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

اسکان یک میلیون و ۴۴۲ هزار نفر مهمان نوروزی در مدارس فارس

مدیر کل آموزش وپرورش فارس از پذیرش و اسکان یک میلیون و ۴۴۲ هزار نفر مهمان نوروزی تاصبح نهم فروردین۹۸ در مدارس و اماکن وابسته به اموزش و پرورش فارس خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، عسگر نجفی رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش فارس گفت: از ۲۸ اسفند پارسال […]

مدیر کل آموزش وپرورش فارس از پذیرش و اسکان یک میلیون و ۴۴۲ هزار نفر مهمان نوروزی تاصبح نهم فروردین۹۸ در مدارس و اماکن وابسته به اموزش و پرورش فارس خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، عسگر نجفی رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش فارس گفت: از ۲۸ اسفند پارسال تا جمعه نهم فروردین ماه جاری افزون بر ۴۸۰ هزار مسافر نوروزی در قالب ۱۳۳ هزار و پانصد خانواده در مدارس و دیگر اماکن این اداره کل اسکان داده شدند.

وی افزود: با احتساب مدت اقامت، نزدیک به یک میلیون و ۴۴۲ هزار نفر روز اسکان میهمانان نوروزی در مدارس فارس صورت گرفته است.

وی افزود: ۶۸ پایگاه در استان فارس و پنج پایگاه استقبال و پذیرش میهمانان نوروزی فرهنگی در شیراز دایر شده است.

نجفی ادامه داد: در نوروز ۹۸، اسکان مسافران، میهمانان و زائران نوروزی فرهنگی در استان فارس و شیراز در سه گروه ‘ویژه، الف. و ب’ شامل ۵۰۰ کلاس در گروه ویژه، پنج هزار کلاس در گروه الف. و ۹ هزار و ۵۰۰ کلاس در گروه ب. درحال انجام است.

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش فارس اظهار داشت: خوابگاه‌های دانش آموزی و دانشجویی محل اسکان گروه ویژه با امکانات تختخواب، پتو، فرش، یخچال، تلویزیون و حمام، مدارس و کلاس‌ها گروه الف. با تمامی امکانات به جز تختخواب و گاهی تلویزیون است و در گروه ب. نیز امکانات یخچال و تلویزیون به صورت مشترک وجود دارد و سایر امکانات به جز تخت خواب در اختیار مسافران، میهمانان و زائران نوروزی فرهنگی است.

این مطلب را هم ببینید
۲۰ گروه استهلال ماه مبارک رمضان در فارس تشکیل شد

وی بیان کرد: سه هزار نفر عوامل اجرایی از ۲۸ اسفند تا ۱۶ فروردین آماده پذیرش و استقبال واسکان مسافران، میهمانان و زائران نوروزی فرهنگی در مدارس و اماکن متعلق به آموزش وپرورش استان خواهند بود و فعالیت ستاد اسکان در آموزش وپرورش فارس به صورت شبانه روزی است.

نجفی تصریح کرد: در سیل اخیر شیراز سایر مدارس هم سریعاً به امکانات اولیه تجهیز شدند و آمادگی اسکان یافتند که از برخی نیز استفاده شد.
انتهای پیام/م

مدارس فارس میزبان مسافران نوروزی

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب