برگزاری جشنواره مسقطی لاری در شهرستان لار
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

برگزاری جشنواره مسقطی لاری در شهرستان لار

نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری نوروز امسال در شهرستان لار برگزار می‌شود. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: نخستین جشنواره حلوای مسقطی لاری به همراه نمایشگاه صنایع دستی، غذا و شیرینی در بوستان ملت لار برگزار می‌شود. وی بیان کرد: حلوای مسقطی لاری از تولیدات پرآوازه در شهرستان لار است، که با […]

نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری نوروز امسال در شهرستان لار برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره مسقطی لاری در شهرستان لاربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: نخستین جشنواره حلوای مسقطی لاری به همراه نمایشگاه صنایع دستی، غذا و شیرینی در بوستان ملت لار برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: حلوای مسقطی لاری از تولیدات پرآوازه در شهرستان لار است، که با حمایت فرهنگی از این تولید داخلی و محلی می‌توان به رونق این صنعت غذایی کمک کرد.

قنبر نژاد تصریح کرد: ۱۵ غرفه اصلی برای عرضه انواع مسقطی و ۱۲ غرفه متشکل از صنایع دستی، غذا‌ها و شیرینی‌های منطقه لارستان در این جشنواره برپا می شود.

شهردار لار ادامه داد: هر شب در این جشنواره برنامه‌های فرهنگی هنری با هدف معرفی جاذبه های گردشگری و مسابقات مختلف برگزار می‌شود.

گفتنی است،حلوا مسقطی لاری، یکی از معروف‌ترین سوغات لار است که ۱۵۰ سال قدمت دارد.

انتهای پیام/ت

نوروز امسال با جشنواره مسقطی لاری 

منبع

این مطلب را هم ببینید
پایان مرحله نخست مسابقات بین المللی اسکی آلپاین
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب