معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد:
استقرار اکیپ پزشکی بهداشتی در محله سیلزده شیراز/
توزیع رایگان دارو برای بیماران
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد: استقرار اکیپ پزشکی بهداشتی در محله سیلزده شیراز/ توزیع رایگان دارو برای بیماران

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به احتمال شیوع بیماری‌های مختلف تنفسی و گوارشی در محله آسیب دیده از سیل شیراز، به استقرار اکیپ پزشکی بهداشتی در محله سعدی اشاره و بر لزوم حضور گروه‌های درمانی نیز تاکید کرد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، عبدالخالق کشاورزی جمعه نهم فروردین در […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به احتمال شیوع بیماری‌های مختلف تنفسی و گوارشی در محله آسیب دیده از سیل شیراز، به استقرار اکیپ پزشکی بهداشتی در محله سعدی اشاره و بر لزوم حضور گروه‌های درمانی نیز تاکید کرد.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، عبدالخالق کشاورزی جمعه نهم فروردین در حاشیه بازدید از محل استقرار اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی و کمپ بسیج جامعه پزشکی فارس در محله سعدی، گفت: با توجه به وسعت آسیب در شهرک سعدی شیراز و احتمال شیوع بیماری های تنفسی و گوارشی، در کنار کارکنان حوزه بهداشت دانشگاه، لازم است تا گروه های درمانی نیز، برای استقرار در اتوبوس آمبولانس دانشگاه مستقر شده و نسبت به مداوای بیماران اقدام کنند .

  وی با قدردانی از عملکرد سریع بسیج جامعه پزشکی در سیل اخیر برای ارائه پوشش خدمات درمانی و پزشکی و بهداشتی، از تامین و توزیع رایگان دارو برای بیماران این محله از صبح امروز خبر داد و تاکید کرد: دانشگاه به صورت مستمر، وضعیت موجود را رصد و پشتیبانی کرده و هرگونه نیاز بهداشتی و درمانی شهروندان را مورد پیگیری قرار خواهد داد .

کشاورزی خاطرنشان کرد: با همکاری شرکت های دارویی، داروهای مورد نیاز تامین شده و طبق نظر پزشک معالج مستقر، به صورت رایگان در اختیار مراجعان قرار می گیرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز اضافه کرد: ساکنان شهرک سعدی در صورت نیاز به پزشک، پرستار، ماما، خدمات سرپایی و سرم درمانی، می توانند امروز نهم فروردین با مراجعه به حسینیه امام صادق (ع) واقع در بولوار شهید وفایی محله سعدی و مرکز خدمات جامع سلامت سعدی واقع در بولوار نیستان این محله، از خدمات رایگان سلامت بهره مند شوند.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
شورای شهر و شهرداری بهترین دوران همدلی را سپری می کنند

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب