بازدید بیش از ۹۳۰ هزار نفر از اماکن تاریخی فارس/حافظیه همچنان در صدر بازدید‌های نوروزی
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

بازدید بیش از ۹۳۰ هزار نفر از اماکن تاریخی فارس/حافظیه همچنان در صدر بازدید‌های نوروزی

مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: ۹۳۰ هزار و ۸۶ نفر از ابتدای تعطیلات نوروزی تا ۸ فروردین ۹۸ از یادمان‌های تاریخی و فرهنگی فارس بازدید کردند. مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: تعداد بازدید کنندگان از اماکن […]

مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: ۹۳۰ هزار و ۸۶ نفر از ابتدای تعطیلات نوروزی تا ۸ فروردین ۹۸ از یادمان‌های تاریخی و فرهنگی فارس بازدید کردند.

بازدید بیش از ۹۳۰ هزار نفر از اماکن تاریخی فارس/حافظیه بازدید همچنان در صدر بازدید‌های نوروزیمصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: تعداد بازدید کنندگان از اماکن تاریخی– فرهنگی فارس، از ۲۵ اسفند ماه ۹۷ تا هشتم فروردین ۹۸، تعداد ۹۳۰ هزار و ۸۶ نفر بوده است.

وی ادامه داد: اماکن در صدر بازدید استان طی این مدت، به ترتیب مجموعه فرهنگی حافظیه با ۲۳۸ هزار و ۷۴۶ نفر، مجموعه زندیه ۱۸۱ هزار و ۷۹۵ نفر، مجموعه جهانی تخت جمشید با ۱۷۴ هزار و ۷۷۹ نفر، مجموعه فرهنگی سعدی با ۱۵۱ هزار و ۵۶۴ نفر، و مجموعه جهانی پاسارگاد ۹۳ هزار و ۹۹۵ نفر، می‌باشند.

امیری اضافه کرد: آمار تجمیعی واحد‌های اقامتی این استان از ۲۷ اسفندماه ۹۷ تا هشتم فروردین ماه ۹۸، شامل هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، کمپ‌های موقت کلاس‌های مدارس، منازل استیجاری، چادر‌های مسافرتی، مهمانسرا‌های ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی و سالن‌های ورزشی، نیز ۲ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۲۴۳ نفر شب بوده است.
انتهای پیام/م

بازدید بیش از ۹۳۰ میلیون گردشگر از اماکن تاریخی فارس

منبع

این مطلب را هم ببینید
آتش‌سوزی یک داروخانه در بلوار نصر
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب