مناطق سیل زده شیراز از خدمات رایگان سلامت برخوردار شدند
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

مناطق سیل زده شیراز از خدمات رایگان سلامت برخوردار شدند

به گزارش ایرنا، عبدالخالق کشاورزی جمعه در حاشیه بازدید از محل استقرار اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی و کمپ بسیج جامعه پزشکی فارس در محله سعدی،ضمن قدردانی از عملکرد سریع بسیج جامعه پزشکی در سیل اخیر شیراز افزود: تامین و توزیع رایگان دارو برای بیماران محله سعدی از صبح امروز آغاز شده است. وی خاطرنشان […]

به گزارش ایرنا، عبدالخالق کشاورزی جمعه در حاشیه بازدید از محل استقرار اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی و کمپ بسیج جامعه پزشکی فارس در محله سعدی،ضمن قدردانی از عملکرد سریع بسیج جامعه پزشکی در سیل اخیر شیراز افزود: تامین و توزیع رایگان دارو برای بیماران محله سعدی از صبح امروز آغاز شده است.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری شرکت های دارویی، داروهای مورد نیاز تامین شده و طبق نظر پزشک معالج مستقر، به صورت رایگان در اختیار مراجعان قرار می گیرد.
کشاورزی تاکید کرد: دانشگاه به صورت مستمر، وضعیت موجود را رصد و پشتیبانی می کند و هرگونه نیاز بهداشتی و درمانی شهروندان را مورد پیگیری قرار خواهد داد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین اعلام کرد: ساکنان شهرک سعدی در صورت نیاز به پزشک، پرستار، ماما، خدمات سرپایی و سرم درمانی، می توانند از امروز نهم فروردین با مراجعه به حسینیه امام صادق (ع) واقع در بولوار شهید وفایی محله سعدی و مرکز خدمات جامع سلامت سعدی واقع در بولوار نیستان این محله، از خدمات رایگان سلامت بهره مند شوند.
بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد. پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت. ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند. در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم تر از سایر نقاط بود.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

منبع

این مطلب را هم ببینید
معافیت واحد‌های کسب، پیشه و تجارت از پرداخت عوارض تابلو
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب