آرامگاه حافظ در صدر مکان های پربازدید میراث فرهنگی فارس است
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

آرامگاه حافظ در صدر مکان های پربازدید میراث فرهنگی فارس است

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس روز جمعه به نقل از مصیب امیری افزود: در این مدت، ۲۳۸ هزار و ۷۴۶ نفر از مجموعه فرهنگی حافظیه بازدید کردند. وی اظهار داشت: مجموعه زندیه ۱۸۱ هزار و ۷۹۵ نفر بازدید کننده داشت و ۱۷۴ هزار و ۷۷۹ نفر […]

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس روز جمعه به نقل از مصیب امیری افزود: در این مدت، ۲۳۸ هزار و ۷۴۶ نفر از مجموعه فرهنگی حافظیه بازدید کردند.
وی اظهار داشت: مجموعه زندیه ۱۸۱ هزار و ۷۹۵ نفر بازدید کننده داشت و ۱۷۴ هزار و ۷۷۹ نفر نیز از مجموعه جهانی تخت جمشید دیدن کردند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: مجموعه فرهنگی سعدی با ۱۵۱ هزار و ۵۶۴ نفر و مجموعه جهانی پاسارگاد با ۹۳ هزار و ۹۹۵ نفر بازدیدکننده در جایگاه های بعدی مکان های پربازدید نوروزی قرار داشتند.
این مقام مسئول اضافه کرد: آمار تجمیعی اسکان گردشگران در واحدهای اقامتی این استان از ۲۷ اسفندماه پارسال تا هشتم فروردین ماه جاری، شامل هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر،کمپ های موقت کلاس های مدارس، منازل استیجاری، چادرهای مسافرتی، مهمانسراهای ادارات، خوابگاه های دانشجویی و سالن های ورزشی، نیز ۲ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۲۴۳ نفر شب بوده است.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

منبع

این مطلب را هم ببینید
پیش بینی ارسال هزار اثر به جشنواره شعر رضوی فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب