مردم آذربایجان شرقی با سیل زدگان شیراز ابراز همدردی کردند
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

مردم آذربایجان شرقی با سیل زدگان شیراز ابراز همدردی کردند

به گزارش ایرنا، روابط عمومی نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان فارس روز جمعه افزود: حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم در این تماس تلفنی با آیت الله لطف الله دژکام افزود: مردم آذربایجان با تمام توان کمک های انسان دوستانه خود را برای تسکین آلام آسیب دیدگان سیل به شیراز گسیل […]

به گزارش ایرنا، روابط عمومی نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان فارس روز جمعه افزود: حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم در این تماس تلفنی با آیت الله لطف الله دژکام افزود: مردم آذربایجان با تمام توان کمک های انسان دوستانه خود را برای تسکین آلام آسیب دیدگان سیل به شیراز گسیل میکنند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه حادثه‌ سیل ویرانگر در شهر شیراز که به کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان منجر شد، موجب تأسف و تأثر عمیق مردم ایران به ویژه اهالی آذربایجان شد، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید فرمودند کمک‌های مردمی و ورود دستگاههای عمومی به عرصه‌ امداد رسانی می‌تواند گوشه‌ای از آلام آن مردم عزیز را برطرف کند، از این رو مردم غیرتمند آذربایجان؛ جهت هر گونه امدادرسانی به مردم آسیب دیده آمادگی کامل دارند.
آل هاشم، با تاکید بر اینکه همه وظیفه داریم به کمک سیل‌زدگان در مناطق آسیب دیده بشتابیم گفت: با توجه به نیاز مبرم اهالی آسیب دیده ، با جمع آوری کمک های مردمی ، امکانات لازم برای امدادرسانی منظم و منسجم با تمام توان به کار گرفته می‌شود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از درگاه خداوند متعال به مردم عزیز آسیب دیده و داغدار در این امتحان الهی صبر و بردباری مسالت کرد.
بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد. پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت. ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند. در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم تر از سایر نقاط بود.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

این مطلب را هم ببینید
حمایت عاطفی رئیس بنیاد مستضعفان کشور از ایتام استان فارس

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب