کتاب «روز پنجم» گردآوری می‌شود/گرامیداشت جان‌باختگان سیل
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

کتاب «روز پنجم» گردآوری می‌شود/گرامیداشت جان‌باختگان سیل

شیراز- کتاب «روز پنجم» توسط انتشارات نویسندگان پارس چاپ و منتشر می‌شود. مدیر انتشارات نویسندگان پارس به سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، گفت: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره جان‌باختگان نوروز ۹۸ شیراز، کتابی را تحت عنوان «روز پنجم» درخصوص سیل ویرانگر روز پنجم فروردین شیراز چاپ و منتشر می‌کند. کرامت یزدانی از تمام […]

شیراز- کتاب «روز پنجم» توسط انتشارات نویسندگان پارس چاپ و منتشر می‌شود.

مدیر انتشارات نویسندگان پارس به سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، گفت: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره جان‌باختگان نوروز ۹۸ شیراز، کتابی را تحت عنوان «روز پنجم» درخصوص سیل ویرانگر روز پنجم فروردین شیراز چاپ و منتشر می‌کند.

کرامت یزدانی از تمام صاحبان قلم دعوت کرد آثار خود را ارسال کنند؛ همه علاقه مندان، در تمامی گروه‌های سنی می‌توانند خاطرات، دل‌نوشته، اشعار و داستان کوتاه خود را بنویسند و با مشخصات کامل خود (نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره تماس، آدرس الکترونیکی) برای انتشارات ارسال کنند.

وی ادامه داد: آثار رسیده، بعد از انتخاب و ارزیابی ابتدایی، در یک هیئت چند نفره، داوری و ارزیابی نهایی و سپس توسط ویراستاران برجسته استان ویراستاری و منتشر می‌شوند.

مدیر مسئول انتشارات نویسندگان پارس با تاکید بر اینکه به نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی توسط انتشارات تعلق می‌گیرد گفت: موضوع این اثر، روز پنجم است و در ارسال آثار هیچ محدودیتی نیست.

وی اضافه کرد: اثر فقط به صورت فایل ورد(word ارسال و نحوه تایپ کاملاً ساده و بدون هیچ‌گونه افکتی باشد.

کرامت یزدانی(اشک) تصریح کرد: علاقه مندان آثار خود را فقط به پست الکترونیکی: nevisandegan.pars@gmail.com ارسال کنند.

وی افزود: در فایل ارسالی نام و نام خانوادگی، شماره تماس، سن، تحصیلات، آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) و محل سکونت درج شود؛ موضوع پست الکترونیکی را «کتاب پنجم» درج کنند.

یزدانی همچنین، عنوان کرد: آثار منتخب در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در صفحه اینستاگرام و تلگرام انتشارات اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این مطلب را هم ببینید
زلزله کازرون خسارتی نداشت

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، آخرین مهلت ارسال آثار برای انتشار در این مجموعه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ است.

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب