رفتار مدیریتی استاندار در ماجرای سیل شیراز باید به یک الگو تبدیل شود
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

رفتار مدیریتی استاندار در ماجرای سیل شیراز باید به یک الگو تبدیل شود

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان فارس گفت: رفتار مدیریتی استاندار در ماجرای سیل شیراز باید به یک الگوی مدیریتی تبدیل شود. به گزارش خبرنگار برنا از فارس، علی رضایی با اشاره به حضور پررنگ و اثرگذار سازمان‌های مردم نهاد جوان در کمک رسانی به میهمانان نوروزی و شهروندان آسیب دیده […]

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان فارس گفت: رفتار مدیریتی استاندار در ماجرای سیل شیراز باید به یک الگوی مدیریتی تبدیل شود.
رفتار مدیریتی استاندار در ماجرای سیل شیراز باید به یک الگو تبدیل شود

به گزارش خبرنگار برنا از فارس، علی رضایی با اشاره به حضور پررنگ و اثرگذار سازمان‌های مردم نهاد جوان در کمک رسانی به میهمانان نوروزی و شهروندان آسیب دیده از سیل گفت:  سازمان‌های مردم نهاد جوان در برهه‌های مختلف زمانی و در وظایف گوناگون واگذار شده به آنها همواره سربلند بودند اما حضور به موقع و عملیاتی استاندار در محل وقوع سیل و تداوم این حضوربه انگیزه ای مضاعف برای این جوانان تبدیل شد. 
وی  با بیان اینکه جوانان خواستار تداوم این گونه رفتارها از سوی مسئولان هستند افزود: الگوبرداری مدیران استان از این رفتار استاندار می تواند زمینه افزایش اعتماد عمومی را بین اقشار مختلف جامعه خصوصا جوانان فراهم سازد. 
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس  اقدامات انجام شده توسط سازمان‌های مردم نهاد جوان در جریان سیل اخیر را تحسین برانگیز دانست و گفت: این اقدامات در حالی انجام شده که این سازمان ها تنها با استفاده از ظرفیت های خود و کمک های اداره ورزش و جوانان بدون دراز کردن دست خود مقابل سازمان و یا نهادی خاص دست به کارهای بزرگ زده اند. 
رضایی کمال هر جامعه ای را در گروه بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم نهاد دانست گفت: به جرأت می‌توان گفت که در سیل اخیر و در راستای کمک به شهروندان و میهمانان آسیب دیده از سیل، جوانان اثرگذارترین و در عین حال منسجم ترین گروه های مردمی امدادرسان به این عزیزان بودند.
لازم به ذکر است دردیداری که استاندار فارس از منطقه سیل زده سعدی داشت از تلاش های انجام شده توسط سازمان های مردم نهاد تقدیر کرد.

منبع

این مطلب را هم ببینید
خدمات رسانی سازمان‌های مختلف در راهپیمایی ۲۲ بهمن + تصاویر
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب