انفجار مغازه شارژ کپسول گاز در شیراز
جمعه 29 مارس 2019 2 سال قبل

انفجار مغازه شارژ کپسول گاز در شیراز

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز گفت: حریق مغازه و انفجار کپسول گاز در شیراز یک مصدوم برجای گذاشت. محمد هادی قانع مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز؛ گفت: ساعت ۲۰ امشب خبر حریق و انفجار سیلندر گاز در یک مغازه واقع در بلوار […]

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز گفت: حریق مغازه و انفجار کپسول گاز در شیراز یک مصدوم برجای گذاشت.

محمد هادی قانع مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز؛ گفت: ساعت ۲۰ امشب خبر حریق و انفجار سیلندر گاز در یک مغازه واقع در بلوار ماذون قشقایی در شیراز به مرکز ۱۲۵ شیراز اطلاع رسانی شد.

وی تصریح کرد: نیرو‌های امدادی از ایستگاه‌های ۳ و ۱۸ بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه به محل مذکور اعزام شدند.

قانع ادامه داد: آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی و با استفاده از تجهیزات کامل انفرادی و با بکارگیری چندین رشته لوله آبدهی ضمن عملیات آب‌رسانی، آتش را به محاصره خود درآورده و همزمان تعدادی دیگر از آتش‌نشانان سیلندر‌های داخل این مغازه را به بیرون منتقل کردند تا از منفجر شدن احتمالی آن‌ها جلوگیری کنند.

وی تصریح کرد: نیرو‌های عملیاتی پس از یک عملیات نفس‌گیر توانستند شعله‌های سرکش آتش را قبل از گسترش آن کاملا خاموش کرده و با سرعت عمل و دقت بالا از بروز یک فاجعه جلوگیری کنند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز با بیان اینکه این حادثه منجر به مصدوم شدن یک نفر شد، ادامه داد: مصدوم حادثه توسط نیرو‌های امدادی اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان انتقال یافت.
انتهای پیام/م

انفجار مغازه سیلندر گاز حادثه ساز شد

منبع

این مطلب را هم ببینید
کمک های مردم فارس در قالب 10 کامیون به لرستان ارسال شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب