۱۴ مصدوم حادثه سیل شیراز همچنان در بیمارستان ها بستری هستند
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

۱۴ مصدوم حادثه سیل شیراز همچنان در بیمارستان ها بستری هستند

دکتر عبدالخالق کشاورزی روز شنبه به خبرنگاران گفت : با جاری شدن سیل در شیراز، اورژانس فارس نیز به ۱۴۳ مصدوم، خدمات فوریت های پزشکی ارائه داد .وی با اشاره به تعداد باقیمانده مصدومان حادثه سیل شیراز ضمن تشریح نحوه ارائه خدمات به مصدومان اظهارداشت: از دیگر شهرستان ها نیز خواسته ایم بعد از اتمام […]

دکتر عبدالخالق کشاورزی روز شنبه به خبرنگاران گفت : با جاری شدن سیل در شیراز، اورژانس فارس نیز به ۱۴۳ مصدوم، خدمات فوریت های پزشکی ارائه داد .
وی با اشاره به تعداد باقیمانده مصدومان حادثه سیل شیراز ضمن تشریح نحوه ارائه خدمات به مصدومان اظهارداشت: از دیگر شهرستان ها نیز خواسته ایم بعد از اتمام درمان در شیراز روند درمان مصدومان را در محل سکونت خود پیگیری کنند.
این مقام مسئول بیشترین علت بستری شدن مصدومان را شکستگی اندام و به دلیل غرق شدن و آسیب به دستگاه تنفسی اعلام کرد و گفت : دانشگاه علوم پزشکی شیراز این آمادگی را دارد تا بهبودی کامل مصدومان بنا به تشخیص پزشک معالج در بیمارستان خدمات درمانی را به مصدومان تداوم بخشد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه واحد های سلامت برای پیشگیری از بروز مشکل تنفسی و گوارشی در محله سعدی شیراز ، مستقر شده گفت: بدلیل لزوم توجه به بیماریهای گوارشی و تنفسی احتمالی در محله سعدی مستقرشده ایم ،شهروندان محله سعدی بنا برتشخیص پزشک ، از خدمات رایگان درمانی و پاراکلینیکی دانشگاه هم استفاده می کنند.
دکتر کشاورزی همچنین یادآور شد : امسال برای نخستین مرتبه درمانگاه فوق تخصصی شهید مطهری در ایام نوروز به بیماران خدمات ارائه می کند که از ابتدای تعطیلات تا کنون روزانه به ۳۰۰ مراجعه کننده خدمات ارائه کرده است.
بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد. پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت.
ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند. در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم تر از سایر نقاط بود.
۶۱۱۳

این مطلب را هم ببینید
آیین بزرگداشت جانباختگان در شیراز

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب