قشقايي شيراز از سد تيم ۹۰ اروميه گذشت
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

قشقايي شيراز از سد تيم ۹۰ اروميه گذشت

[ ] تیم فوتبال قشقایی شیراز در رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه های کشور از سد تیم ۹۰ ارومیه گذشت و سه امتیاز این دیدار را در خانه نگه داشت. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ،این بازی […]

[

]

تیم فوتبال قشقایی شیراز در رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه های کشور از سد تیم ۹۰ ارومیه گذشت و سه امتیاز این دیدار را در خانه نگه داشت.

قشقایی شیراز از سد تیم 90 ارومیه گذشت

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ،این بازی که عصر جمعه در ورزشگاه پارس شیراز بر گزار شد تیم میزبان در یک بازی برتر با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشت .
پس از یک وقفه چند روزه رقابت های دسته یک که به دلیل تعطیلات سال جدید به وجود آمده بود چرخ فوتبال این لیگ به حرکت درآمد که در این هفته هردو تیم شیرازی پیروز میدان بودند .
همانگونه که از قبل پیش بینی می شد با وجود قرار گرفتن تیم ۹۰ ارومیه در در پایین جدول به نظر می رسید شانس تیم قشقایی برای پیروزی در این میدان بیشتر باشد.
اولین زنگ خطر این بازی در دقیقه ۱۶ را تیم قشقایی به صدا دراورد و ضربه سر محمد مهری از کنار دروازه میهمان به بیرون رفت .
نیمه نخست این بازی اگر چه گلی در برنداشت اما برتری از آن تیم میزبان بود و تیم ۹۰ هم سعی داشتند بازی را کنترل کنند و سپس بر روی ضد ضد حمله دروازه میزبان با به خطر بیندازند که یک بار هم این فرصت برای انها فراهم شد و میزبان خوش شانس بود که دروازه اش بازنشد.
در نیمه دوم هم بازیکنان تیم قشقایی که می دانستند نباید حریف انتهای جدولی از شیراز با دست پر باز گردد بر فشار خو د افزودند و به نتیجه رسیدند.
دقیقه ۸۸ بالاخره میزبان مزد برتری خود را گرفت و محمدی مهر از روی نقطه پنالتی توپ را تبدیل به گل گرد تا جبران فرصتی که چند لحظه پیش از دست داده بود، بکند.
در دقیقه دوم وقت اضافه نیمه دوم ، تیم میزبان توسط علی مصلی نزاد گل دوم را به ثمر رساند و بازی با نتیجه دو بر صفر پایان یافت .
همچین تیم فجر شهید سپاسی در این هفته میهمان تیم شهرداری تبریز بود که با نتیجه یک صفر به برتری رسید.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۶ تیم حضور دارند و به صورت دوره ای باهم بازی می کنند.

[

]

منبع

این مطلب را هم ببینید
دیدار تیم شهدای قشقایی شیراز با شهرداری تبریز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب