ادامه امداد رسانی به مناطق سیل زده شیراز
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

ادامه امداد رسانی به مناطق سیل زده شیراز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: امدادرسانی به محله‌های سیل زده در شیراز تا بهبود کامل وضعیت زندگی مردم این مناطق ادامه دارد. به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حسین درویشی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس بیان کرد: از ابتدای سیل پنجم و ششم فروردین ماه شیراز در حال حاضر امدادرسانی و […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: امدادرسانی به محله‌های سیل زده در شیراز تا بهبود کامل وضعیت زندگی مردم این مناطق ادامه دارد.

ادامه امداد رسانی به مناطق سیل زده شیرازبه گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حسین درویشی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس بیان کرد: از ابتدای سیل پنجم و ششم فروردین ماه شیراز در حال حاضر امدادرسانی و توزیع اقلام امدادی جمعیت هلال احمر شامل پتو، موکت، روغن، برنج، شکر، چای، قند، نمک و کنسرو در میان ۲۴۶ خانوار توزیع شد.

وی تصریح کرد: تیم‌های ارزیاب با مراجعه به محل‌های اطلاع رسانی شده، پس از ارزیابی‌های فنی درخواست اقلام مورد نیاز را ثبت می‌کنند که این موارد را تیم‌های اجرایی بلافاصله به محل مورد نظر انتقال می‌دهند.

درویشی با اشاره به حضور تیم‌های آفرود در کنار اعضای جمعیت هلال احمر برای خدمات رسانی به سیل زدگان ادامه داد: این تیم‌ها در قالب گروه‌های داوطلبان جمعیت هلال احمر شیراز ساماندهی شده‌اند که برای خدمات رسانی و توزیع اقلام امدادی به مناطق سیل زده اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در روز‌های گذشته دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور از روند خدمات رسانی به افراد درگیر سیل شیراز بازدید کرده و از نزدیک در جریان امور قرار گرفته است، افزود: بارش شدید باران در روز‌های پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد که در دروازه قرآن ۱۹ کشته، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودرو‌های در حال عبور برجای گذاشت.

ششم فروردین ماه  مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند که در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم‌تر از سایر نقاط گزارش شده است.

این مطلب را هم ببینید
محمله تکان خورد

انتهای پیام/ت

امدادرسانی به محله‌های سیل زده شیراز ادامه دارد

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب