اهالی رسانه، شیر و لبنیات به سیل زدگان شیراز اهدا کردند
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

اهالی رسانه، شیر و لبنیات به سیل زدگان شیراز اهدا کردند

به گزارش ایرنا، مسئول کمیته رفاهی خانه مطبوعات و رسانه های استان فارس شنبه در حاشیه توزیع اقلام اهدایی فعالان رسانه به سیل زدگان شهرک سعدی گفت: در مجموع یک هزار و ۸۰۰ پاکت شیر و ۲۴۰ قالب پنیر در میان یکصد خانواده آسیب دیده از سیل در شهرک سعدی توزیع شد. سید غیاث الدین […]

به گزارش ایرنا، مسئول کمیته رفاهی خانه مطبوعات و رسانه های استان فارس شنبه در حاشیه توزیع اقلام اهدایی فعالان رسانه به سیل زدگان شهرک سعدی گفت: در مجموع یک هزار و ۸۰۰ پاکت شیر و ۲۴۰ قالب پنیر در میان یکصد خانواده آسیب دیده از سیل در شهرک سعدی توزیع شد.
سید غیاث الدین ملک حسینی افزود: این اقدام خداپسندانه در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی اهالی رسانه استان و با مشارکت قابل تقدیر شرکت لبنیات رامک انجام شده است.
وی با بیان این که خانه مطبوعات و رسانه های فارس به نمایندگی از اهالی رسانه این استان تلاش می‌کند با هم افزایی توان خبرنگاران، عکاسان خبری و سایر فعالان رسانه ای؛ نقش آنها را در مشارکت های اجتماعی پر رنگ تر نماید، اظهار امیدواری کرد اهالی رسانه استان علاوه بر پوشش خبری و تصویری اقدامات دستگاه های دولتی و غیردولتی و همچنین بیان مشکلات شهروندان آسیب دیده از سیل، بتوانند نقش فعال تری در رفع نیازهای ضروری این گروه از همشهریان عزیز داشته باشند.
وی، هدف از اجرای این برنامه را نشان دادن حس همدردی و همراهی اهالی رسانه با خانواده های آسیب دیده از سیل عنوان کرد و افزود: حضور در یک فعالیت عام المنفعه، کاهش بار روانی خانواده های آسیب دیده و تاکید بر روحیه مشارکت جمعی و اجتماعی اصحاب رسانه از دیگر اهداف این اقدام بوده است.
رئیس کمیته رفاهی خانه مطبوعات و رسانه های استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خشک شدن رسوبات باقی مانده از سیل و شدت یافتن گرد و غبار در شهرک سعدی و برخی از خیابان های اطراف آن، یکی از دلایل توزیع شیر و لبنیات در این منطقه را محافظت از سلامت کودکان و افراد سالمند در مقابل بیماری های ناشی از تشدید ریزگردها عنوان کرد و افزود: بیش از یکصد خانواده ساکن در کوچه های ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ خیابان وفایی -واقع در شهرک سعدی- از بسته های سلامت توزیع شده بهره مند شدند.
عضو هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان فارس با تاکید بر اینکه شهروندان و دستگاه های اجرایی باید به تامین سلامت کودکان و سالمندان توجه بیشتری داشته باشند، گفت: ضروری است در کنار تهیه اقلام و مواد غذایی مورد نیاز خانواده های آسیب دیده از سیل، حفظ و ارتقاء سلامت کودکان و سالمندان نیز از نظر شهروندان گرامی دور نماند.
وی با تقدیر از اقدام به موقع و خداپسندانه شرکت لبنیات رامک در تحقق این مهم، ابراز امیدواری کرد در روزهای آینده با مشارکت سایر شرکت های لبنیاتی استان، تعداد بیشتری از آسیب دیدگان سیل در منطقه سعدی و سایر مناطق، از این خدمت بهره مند شوند.
بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد. پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت. ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند. در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم تر از سایر نقاط بود که امدادرسانی به این منطقه همچنان ادامه دارد.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

این مطلب را هم ببینید
مجمع ادوار شورا و شهرداران شیراز سیاسی نیست

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب