۱۴ حادثه‌دیده سیل شیراز همچنان در بیمارستان‌ها تحت درمان هستند
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

۱۴ حادثه‌دیده سیل شیراز همچنان در بیمارستان‌ها تحت درمان هستند

شیراز- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از مجموع ۱۱۰ مصدوم حادثه سیل که به بیمارستان منتقل شدند ۱۴ نفر همچنان بستری هستند. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، دکتر عبدالخالق کشاورزی ضمن تشریح نحوه ارائه خدمات به مصدومان حادثه سیل شیراز اظهار داشت: هم اکنون از تعداد ۱۱۰ مصدوم این حادثه […]

شیراز- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از مجموع ۱۱۰ مصدوم حادثه سیل که به بیمارستان منتقل شدند ۱۴ نفر همچنان بستری هستند.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، دکتر عبدالخالق کشاورزی ضمن تشریح نحوه ارائه خدمات به مصدومان حادثه سیل شیراز اظهار داشت: هم اکنون از تعداد ۱۱۰ مصدوم این حادثه ۱۴ نفر در بیمارستان‌های شهید فقیهی، شهید رجایی و نمازی شیراز بستری و از خدمات فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برخوردار و تا بهبودی کامل از خدمات دانشگاه برخوردار خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه از دیگر دانشگاه‌ها خواسته‌ایم بعد از اتمام درمان در شیراز در شهرستان محل سکونت نامبردگان خدمات مورد نیاز پس از ترخیص را دریافت نمایند.

این مقام مسئول با اشاره به بیشترین علت بستری مصدومان، شکستگی اندام و به دلیل غرق شدن، دستگاه تنفسی آنان با مشکل مواجه و تحت درمان هستند، افزود: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز این آمادگی را دارد تا بهبودی کامل مصدومان بنا به تشخیص پزشک معالج در بیمارستان از خدمات درمانی بهره مند شوند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه در حادثه سیل اخیر شیراز، شهروندانی در محله سعدی با مشکل مواجه شده‌اند، گفت: به دلیل لزوم توجه به بیماری‌های گوارشی و تنفسی احتمالی در محله سعدی مستقر شده ایم که مقرر گردید، شهروندان محله سعدی بنا بر تشخیص پزشک، از خدمات رایگان درمانی و پاراکلینیکی دانشگاه استفاده کنند.

دکتر کشاورز یادآور شد امسال برای نخستین مرتبه درمانگاه فوق تخصصی شهید مطهری در ایام نوروز به بیماران خدمات ارائه می‌کند که از ابتدای تعطیلات تا کنون روزانه به ۳۰۰ مراجعه کننده خدمات ارائه کرده است.

منبع

این مطلب را هم ببینید
ریزش کاخ سروستان تکذیب شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب