عادی سازی مدارس تخریب شده اولویت است/ ایثارگری مردم شیراز
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

عادی سازی مدارس تخریب شده اولویت است/ ایثارگری مردم شیراز

شیراز _ معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: تمامی تلاش ما عادی سازی وضعیت مدارس تخریب شده در شیراز است. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام علی عسکری ظهر شنبه در بازدید از مدارس آسیب دیده سیل اخیر گفت: شیرازی‌ها در این حادثه ایثار اجتماعی را به ایرانیان و جهان ثابت […]

شیراز _ معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: تمامی تلاش ما عادی سازی وضعیت مدارس تخریب شده در شیراز است.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام علی عسکری ظهر شنبه در بازدید از مدارس آسیب دیده سیل اخیر گفت: شیرازی‌ها در این حادثه ایثار اجتماعی را به ایرانیان و جهان ثابت کردند.

وی با اشاره تعلیم و تربیت و نظام آموزشی بیان کرد: ما باید به استان‌های سیل زده سفر کنیم و از نزدیک اتفاقات را شاهد باشیم و از مدارسی که تخریب شده است بازدید کنیم.

وی با اشاره به نوسازی مدارس تخریب شده یادآور شد: ما امروز خسارت‌های وارده به مدارس را ارزیابی خواهیم کرد و جمع بندی بازید ها را به وزارت آموزش و پرورش خواهیم داد.

معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به راه اندازی مجدد مدارس بعد از تعطیلات نوروز بیان کرد: ما تلاش هستیم که تمامی مدارس آسیب دیده تا بعد از تعطیلات به حالت عادی خود برگردد و دانش آموزان بتوانند به تحصیل خود در این مدارس ادامه دهند.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس نیز با اشاره به راه اندازی مدارس آسیب دیده بیان کرد: ما باید تمام تلاش‌های خود را انجام دهیم و در ۱۷ فرودین مدارس به حالت عادی خود ادامه دهند.

نجفی با بیان اینکه کتاب‌های درسی دانش‌آموزان بیان کرد: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان در حادثه اخیر از بین رفته است با همکاری نوشت افزارها و شهروندان در تلاش هستیم این کتاب‌ها را فراهم کنیم.

وی با در اختصاص به جایگزین مدارس برای تحصیل دانش آموزان خاطر نشان کرد: این مدارس از نظر دانش آموزان تراکم بالایی دارد و برای جابجایی باید برسی شود اما ما در تلاش هستیم که بتوانیم دانش آموزان در مدرسه خودشان تحصیل کنند.

منبع

این مطلب را هم ببینید
وظیفه سنگینی نهادهای فرهنگی طبق بیانیه گام دوم انقلاب
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب