داد و ستد ۴۲۸ میلیون سهم در بورس فارس
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

داد و ستد ۴۲۸ میلیون سهم در بورس فارس

مدیر بورس منطقه‌ای فارس خبر داد؛در معاملات بورس اسفندماه ۹۷ استان فارس تعداد ۴۲۸ میلیون سهم داد و ستد شد. کرشمه ترابیان مدیر بورس منطقه‌ای استان فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: در اسفند ماه ۹۷ و در ۲۰ روز فعالیت ۴۲۸ میلیون سهم و حق تقدم به […]

مدیر بورس منطقه‌ای فارس خبر داد؛در معاملات بورس اسفندماه ۹۷ استان فارس تعداد ۴۲۸ میلیون سهم داد و ستد شد.

کرشمه ترابیان مدیر بورس منطقه‌ای استان فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: در اسفند ماه ۹۷ و در ۲۰ روز فعالیت ۴۲۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۹۰۸ میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای فارس مورد معامله قرار گرفت.

وی افزود: متوسط ارزش روزانه خرید و فروش سهام طی این مدت ۹۵۴۰۳ میلیون ریال بوده است.

ترایبان ادامه داد: مقایسه تعداد سهام و اوراق مشارکت معامله شده امسال نسبت به آمار مشابه پارسال نشان می‌دهد حجم سهام معامله شده ۱۰۵ درصد و ارزش ریالی معاملات ۱۳۱ درصد افزایش داشته است.

وی اظهار کرد: بررسی ترکیب معاملات انجام شده نشان میدهد که ۴۷ درصد ارزش معاملات مربوط به خرید سهام و ۵۳ درصد به فروش سهام اختصاص داشته است و در این مدت ۵۰۷ کد سهامداری جدید ایجاد شده است.

ترابیان بیان کرد: در حال حاضر تعداد شرکت‌های استانی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار ۲۳ شرکت است که از این میان ۵ شرکت در بازار اول، ۱۰ شرکت در بازار دوم و ۸ شرکت در فرابورس قرار دارند.
انتهای پیام/م

عملکرد بورس منطقه‌ای فارس اسفند ماه ۹۷

منبع

این مطلب را هم ببینید
هفسنگ، شیرازی‌ها را به خاطرات دهه 60 دعوت کرد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب