مديركل ورزش وجوانان فارس از جامعه ورزش وسمن هاي كمك رسان به شهروندان سيل زده تشكر كرد
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

مديركل ورزش وجوانان فارس از جامعه ورزش وسمن هاي كمك رسان به شهروندان سيل زده تشكر كرد

[ ] مدیرکل ورزش وجوانان با صدور پیامی از جامعه ورزش فارس وسمن های جوان کمک رسان به مردم سیل شیراز زده تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ،در پیام حیدر علی کامیاب با تقدیر از مدیریت ارشد استان و شخص استاندار فارس […]

[

]

مدیرکل ورزش وجوانان با صدور پیامی از جامعه ورزش فارس وسمن های جوان کمک رسان به مردم سیل شیراز زده تشکر کرد.

مدیرکل ورزش وجوانان فارس از جامعه ورزش وسمن های کمک رسان به شهروندان سیل زده تشکر کرد

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ،در پیام حیدر علی کامیاب با تقدیر از مدیریت ارشد استان و شخص استاندار فارس در هدایت و برنامه ریزی مناسب در راستای کمک به شهروندان استان آمده است:
امام باقر علیه السلام می فرماید: «محبوب ترین کارها نزد خدا این است که بنده اش، قلب مؤمن نیازمندی را مسرور کند، به اینکه او را سیر کرده یا بدهی اش را بپردازد».
خداوند را شاکر و سپاسگزارم که روز جمعه ۹ فروردین ماه ۹۸ در معیت خانواده بزرگ ورزش استان توفیق حضور در شهرک سعدی و دیدار مردم شریف و متدین آن بخش حاصل شد.
لازم می‌دانم به پاس این حضور عزیزان و خدماتی که جامعه بزرگ ورزش وسمن های جوان استان از ابتدای جاری شدن سیل در شیراز انجام دادند تشکر و قدردانی نمایم. لذا از :معاونین، مدیران و کارشناسان اداره کل، روسای شهرستانها بویژه شهرستان شیراز و همکاران آن اداره، روسای محترم هیات‌های ورزشی استان و شیراز و سایر همکاران در هیات‌ها، سازمان‌های مردم نهاد شیراز، انجمن پیشکسوتان استان، قهرمانان، مربیان، داوران، باشگاه‌های ورزشی شیراز و استان، بسیج ورزشکاران استان، مجمع مشورتی استان فارس، اداره کل امور اجتماعی استانداری فارس، شورای فرهنگی ورزشی سعدی، سازمان مردم نهاد پارسیک، اصحاب رسانه به ویژه ورزشی نویسان، صدا و سیما، تولید کنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی شیراز، پیمانکاران حوزه ورزش و….. تقدیر و تشکر کنم.
امیدوارم که مردم متدین و عزیز این استان زین پس چنین حوادث تلخی را تجربه نکنند.
به امید روزها و آینده ای بهتر برای ایران عزیزمان به ویژه خطه متمدن و فرهنگی فارس.

[

]

منبع

این مطلب را هم ببینید
رئيس اداره ورزش و جوانان بوانات : 40 برنامه فرهنگي و ورزشي در بوانات برگزار مي شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب